Wpis z mikrobloga

Jesteśmy w trakcie meblowania domu. Dom jest duży i Niebieski zarezerwował sobie jeden pokój na tzw man cave. No i się zaczęło XD
Koleżanki nie dowierzają. Jak ja się mogę na to godzić? Co to znaczy, że jego pokój przecież wszystko jest wspólne? I co on będzie tam siedział sam?!
Tłumaczenie, że każdy potrzebuje swojej osobistej przestrzeni, że może tam się odstresować po pracy, może sobie pograć albo obejrzeć coś a ja nie będę mu się krzątać przed telewizorem sprzątając nic nie dały.
Co śmieszne, na wiadomość, że w sumie ja też mam taki pokój gdzie mam swoją toaletkę, kosmetyki, swojego kompa już nie reagowały takim oburzeniem.
Zaiste #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 153
@Spajkodron3000 marzę o takim pokoju, niestety narazie żyjemy w kawalerkę, ale już niedługo :) jak tylko będzie okazja to nawet jeżeli będzie jeden pokój dodatkowy to dzielę to na 2 żebyśmy z różową mieli swoje miejsca, szczególnie że ona jest pedantka, a moje hobby w moich rękach powoduje bałagan
@Spajkodron3000: Moja różowa się też zgodziła. Problem pojawił się jak kupiłem czerwoną farbę... Zabroniła mi nią pomalować i dała jakiś żółty z szarym, wstawiła jakieś gówna, zabrała półkę i efekt jest taki, że nie spędzam tam czasu.
@Spajkodron3000 akurat tu nie ma spin, ja bym chciał sobie coś pogrzebać, ona mi nie broni ale musiałbym potem od razu posprzątać, żeby nic nie zostało na wierzchu, ale te zabawy zwykle trwają kilka dni/tygodni A chowanie codziennie to popsuta zabawa
@Spajkodron3000: I taki obraz się wyłania przeciętnej kobiety. I dziwią sie czemu co raz więcej singli. Kobiety jako ogół przestają spełniać podstawowe warunki do zbudowania związku.
Współczuję ich niebieskim paskom.

A Tobie symboliczny plusik. Bo udowadnia że jednak ta garstka normalnych kobiet jednak jest.
@Spajkodron3000: mnie zawsze bawi, że jak facet zrobi sobie man-cave z kompem/konsolą/projektorem/siłką/czymkolwiek to według kobiet jest wielkie marnotrawstwo pokoju i zaburzanie "wspólności" związku, ale jak kobieta ma toaletkę, której w sumie w 99,9% używa kobieta + swoją garderobę + zajmuje pół łazienki, a facet się mieści w pół komody i na fragmencie półki w toalecie to nie ma problemu i marnotrawstwa przestrzeni xD

takich różowych jak ty to ze świecą szukać!
@Spajkodron3000: #!$%@? współczuje facetom tych lasek xD ale ogolnie to wiem ze kobiety tylko mowia dla sportu i dla samego #!$%@?, wszystko zalezy od faceta. czy da sie tak zawinąć w okol palca zeby musial pytać o własny pokoj w mieszkaniu xD
Mam nadzieje, że pomimo tych okropności nie dałaś się namówić, aby raz na pół roku mógł wyjść z kumplami na piwo? Pozdrowienia!