Wpis z mikrobloga

Jak mnie denerwuje kawiorowa lewica z dużych miast, która zarabia około 15 k miesięcznie, nigdy nie przeżyła żadnego stresu, problemów i wydaje na knajpy wegańskie, sushi i wycieczki, problemy finansowe ich nie dotyczą od dziecka chodzili na kilka lekcji dodatkowych ze wszystkiego i są odklejeni totalnie. Według nich każdy tak żyje i zawsze na wszystko starczy kasy. Nie mają żadnych problemów poza karierą w korpo i czy zdejmą im pracę zdalną, więc wchodzą w problemy ideologiczne i ich sytuacja rodzi w nich poczucie, że one są najważniejsze, że przecież zawsze będzie hajs na wszystko, oni są "świadomi, wykształceni, pozytywni". Wszystko można załatwic miłością do planety, uśmiechem i byciem fajnym. Znają wszystkie marki i przeważnie jest tak, że laska ma jakąś pracę kreatywną i jest "team leaderem" a koleś pracuje w IT i jest pod pantoflem tej laski.

To oni napędzają zło tego świata.

#pracait #korposwiat #bekazlewactwa #programista15k #warszawa #wroclaw #krakow #lewica #feminizm #bananoweoskarki #redpill #blackpill #takaprawda
  • 56
@Ynfluencer: kawiorowa lewica to najczęściej dzieciaki z bogatych rodzin, w których ojciec lub dziadek jest politykiem lub właścicielem firmy. Jeszcze można po części dodać banany z rodzin klasy średniej- chociaż to bardziej lewizują dziewczyny bo rodzice traktują bardziej ulgowo sponsorując często życie nawet do 40tki, a od chłopaka jednak bardziej wymagają ogarnięcia się.
Poglądy lewicowe u młodzieży kończą się gdy zaczynają pracować i utrzymywać się samodzielnie.
@Ynfluencer: ci tak zwani "Luminarze postępu" no to jest troche rak, ale oni chociaz musza chodzic do pracy i jednak cala ta ich postepowosc to tylko fasada pod bycie fajnopolakiem by przykryć chłopsko-robotnicze pochodzenie, klasyczne libki. Najgorsi sa ci z bogatych rodzin (dawna nomenklatura partyjna), którzy pracować nie muszą i zajmują jedynie pozycje w urzedach miast i innych fundacyjkach, gdzie dostali sie po znajomosciach starych. Patrz większość młodej lewicy czy ci
@Ynfluencer: Tak tacy ludzie istnieją, nie, nie jest to cała lewica. Gdzie widzisz problem, bo nie do końca rozumiem o co pytasz.

Ja znam różnych ludzi, chociażby ja pochodzę z małego miasteczka, z klasy robotniczej, ale #!$%@? całe życie, żeby mieć kasę na wycieczki i ajfona. Płacę wszystkie podatki, prowadzę małą firmę, wspieram fundacje i głosuje na Raklem. Z Korwina wyrosłem jakieś 15 lat temu.
Poglądy lewicowe u młodzieży kończą się gdy zaczynają pracować i utrzymywać się samodzielnie.


@Nowystaryziel: czy ja wiem, wtedy często następuje radykalizacja - bo to przecież zły przedsiębiorca tak mało płaci, mieszkanie prawem nie towarem, gdzie są owocowe czwartki i niebinarne wtorki etc.
Poglądy lewicowe u młodzieży kończą się gdy zaczynają pracować i utrzymywać się samodzielnie.


@Nowystaryziel: Zabawne, bo to samo można powiedzieć o wolnorynkowych poglądach. Wchodzisz w dorosłość i okazuje się, że jednak nie jesteś wielkim biznesmenem tłumionym przez US, tylko pracujesz u Janusza i tak naprawdę żyjesz tylko dzięki temu, że kiedyś te złe lewaki wywalczyły Ci ograniczony do 8h czas pracy, wolne soboty i prawo do urlopu.