Wpis z mikrobloga

Jesteśmy w trakcie meblowania domu. Dom jest duży i Niebieski zarezerwował sobie jeden pokój na tzw man cave. No i się zaczęło XD
Koleżanki nie dowierzają. Jak ja się mogę na to godzić? Co to znaczy, że jego pokój przecież wszystko jest wspólne? I co on będzie tam siedział sam?!
Tłumaczenie, że każdy potrzebuje swojej osobistej przestrzeni, że może tam się odstresować po pracy, może sobie pograć albo obejrzeć coś a ja nie będę mu się krzątać przed telewizorem sprzątając nic nie dały.
Co śmieszne, na wiadomość, że w sumie ja też mam taki pokój gdzie mam swoją toaletkę, kosmetyki, swojego kompa już nie reagowały takim oburzeniem.
Zaiste #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 153
@Spajkodron3000: no elo, jak wszystko dobrze się potoczy to też taki pokój będę miał, ale reakcja i wyśmiane tego pomysłu mnie nie ominęło. Oczywiście różowe z otoczenia, bez względu na pokrewieństwo i relacje NEGOWAŁY, śmiejąc się - po co mi taki pokój. Szydera i nabijanie się, co tam będę robił, że dom ma być wspólny, że nie ma pokoi dedykowanych itp wywody.

W dupie to mam, będę miał drzwi balkonowe, widok
@Spajkodron3000: uwielbiam oprowadzać gości po nowym domu: 1. pokój - pokój dla teściowej gdy nas odwiedza i gdy przejdzie na emeryturę, 2. pokój - pokój dla żony na toaletkę, 3. pokój - pokój wspomnień żony, 4 pokój - nasza sypialnia xD piwnica - moja oprócz pralni żony xD czyli mam garaż, magazyn i kotłownię xD