Wpis z mikrobloga

Jesteśmy w trakcie meblowania domu. Dom jest duży i Niebieski zarezerwował sobie jeden pokój na tzw man cave. No i się zaczęło XD
Koleżanki nie dowierzają. Jak ja się mogę na to godzić? Co to znaczy, że jego pokój przecież wszystko jest wspólne? I co on będzie tam siedział sam?!
Tłumaczenie, że każdy potrzebuje swojej osobistej przestrzeni, że może tam się odstresować po pracy, może sobie pograć albo obejrzeć coś a ja nie będę mu się krzątać przed telewizorem sprzątając nic nie dały.
Co śmieszne, na wiadomość, że w sumie ja też mam taki pokój gdzie mam swoją toaletkę, kosmetyki, swojego kompa już nie reagowały takim oburzeniem.
Zaiste #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 153
@Spajkodron3000 ja zauważyłem z różowym przy pierwszym mieszkaniu które wynajmowalismy - 60m2, 2 pokoje z których zrobiliśmy salon i sypialnie. Później okazało się że w sypialni śpimy a praktycznie większość dnia w salonie spedzalismy, no i tu pojawił sie problem - ja wieczorem chce pograć w grę, ona książka albo odwrotnie ona serial, a ja komputer.
Jasne można się podzielić pokojami ale sypialnia w ogóle nie przystosowana zeby przy kompie posiedzieć a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spajkodron3000: ja też w naszym projektowanym domu sobie takie coś zarezerwowałem, narazie pod kompa itp, ale w przyszłości pewnie również prowizoryczne domowe biuro

Wow skończył się na pandach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Spajkodron3000 Moja koleżanka też była jedną z takich oburzonych. Jej chłopak lubił majsterkować, więc zamykał się w pokoju obok i sobie tam grzebał a ona była z tego powodu zajebiście niezadowolona.
Mówię "stara, masz resztę chaty dla siebie, to się sobą zajmij
- ale co?
No nie wiem, jakieś hobby se poszukaj albo film obejrzyj jaki chcesz.
- no to on może ze mną"
()
Znajdź se babo