Wpis z mikrobloga

Jesteśmy w trakcie meblowania domu. Dom jest duży i Niebieski zarezerwował sobie jeden pokój na tzw man cave. No i się zaczęło XD
Koleżanki nie dowierzają. Jak ja się mogę na to godzić? Co to znaczy, że jego pokój przecież wszystko jest wspólne? I co on będzie tam siedział sam?!
Tłumaczenie, że każdy potrzebuje swojej osobistej przestrzeni, że może tam się odstresować po pracy, może sobie pograć albo obejrzeć coś a ja nie będę mu się krzątać przed telewizorem sprzątając nic nie dały.
Co śmieszne, na wiadomość, że w sumie ja też mam taki pokój gdzie mam swoją toaletkę, kosmetyki, swojego kompa już nie reagowały takim oburzeniem.
Zaiste #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 153
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@taalarek:

>nawet pytanie o plany na weekend/wakacje nie jest przypadkowe

Że co? Że domysły na temat oszczędności? Co tutaj może być przedmiotem sporu? xD
@noelus: Serio? O ile samo sedno artykułu, czyli potrzeba własnej przestrzeni i czasu tylko dla siebie jest jak najbardziej fundamentalne, tak cały artykuł jest po prostu idiotyczny. Z artykułu wynika, że wszelakie rozmowy z partnerką są dla autora przykrą, wymagającą koniecznością. I taka osoba, która najwyraźniej jest w niesatysfakcjonującym związku z nieodpowiednio dobraną partnerką, jest dla ciebie jakimś autorytetem w kwestii relacji damski-męskich? Top kek XD.