Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 749
Opowiem wam dzisiaj moją historię pierwszego spotkania z #tinder z soboty.
Dziewczyna ładna, przez tydzień pisaliśmy i całkiem niegłupia; dużo pytań zadawała, komplementy sypała jak z rękawa (ciekawe czy na żywo też masz takie cudne oczy, przystojniak, przy tobie będę jak hobbit haha (186cm here, ona ze 165?)
Umówiliśmy się na sobotę.
Cześć, cześć, poszliśmy na spacer przy Wiśle, rozmawialiśmy, zadawała trochę pytań, ja też, wesoło było, bardzo miło generalnie. Weszliśmy do takiego ogrodu co był niedaleko, siadliśmy sobie na ławce. Coś tam cały czas dowcipkowaliśmy, i mówi żebym poczekał sekundę, pójdzie tylko do toalety tu zaraz obok.
- No spoko, tylko żebym tu nie został do 20 hehe
- Nie no co ty haha :)
Po minucie przysyła smsa że jestem bardzo fajny i spoko ale nic z tego przepraszam.
I zostałem tam jak debil.
I rozbiło mnie to bardzo się przyznam, i strasznie przykre że można tak kogoś potraktować.
Taka to moja historia.

Czuję się jak Thor w Endgame.
#tinder #zalesie #przegryw #rozowepaski #p0lka #niebieskiepaski #dziendobry #feels
lewymaro - Opowiem wam dzisiaj moją historię pierwszego spotkania z #tinder z soboty....

źródło: comment_oKQuAXzROdDj2hg4tHrJ2WgoI36UMrqF.jpg

Pobierz
  • 137
@Fox7er: Że co proszę?! Mam grać w jej(ich) grę tzn wybierać sobie przedział wzrostu?! Mirku - kilka związków już za mną i wzrost to jest coś na co totalnie nie zwracam uwagi. Byłem kilka razy z dziewczynami powyżej 180 cm i jakoś nie miały problemu. Wszystko zależy od człowieka - jak Ci się ktoś podoba i z kimś jest fajna chemia to naprawdę możesz swoje wydumane wymogi odpuścić. Te laski co
Piszemy o przegrywach


@push3k-pro: Wybacz, wszedłem tu z tagu tinder nie przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak nie wiesz co robić to zadajesz sobie pytanie: "Jakbym był na jej miejscu to co chciałbym żeby zrobił?" I odpowiadamy sobie poważnie zamiast "może mnie wyrucha". Potrzeby kobiet wypisałem wyżej.
Oczywiście to wszystko teoria bo wiadomo że przegryw i tak nie pojdzie sie spotkać z dziewuszką ( ͡° ͜
@wykopiem_albo_zakopiem:

Jak nie wiesz co robić to zadajesz sobie pytanie: "Jakbym był na jej miejscu to co chciałbym żeby zrobił?" I odpowiadamy sobie poważnie zamiast "może mnie wyrucha". Potrzeby kobiet wypisałem wyżej.

Spojrzenie przegrywa na niepisane zasady jest skrzywione. Oni sobie zadadzą pytanie, ale odpowiedzi będą skrzywione. Oni mogli by to sami odkryć, ale dużo przykrości i nieprzyjemności można by uniknąć gdyby kilka niepisanych zasad działania by ktoś im przedstawił.
@Czesc100: to jest fakt - słucham koleżanek, które już przekroczyły magiczną barierę 30 i są same... wymagania biorą z insta i tv, a później płacz, że same :) Ostatnio słuchałem przy winie ich problemów i leciało to coś w tym stylu:
"no byłam na radce i nawet fajny ale wyższego nie miał i pracował w warsztacie... to nie nie dla mnie - taki wiecie robol :D" ręce mi opadły - dopiłem
Spojrzenie przegrywa na niepisane zasady jest skrzywione.

@push3k-pro: Raczej losowe. Potrzebny będzie proces nauki żeby dojśc do prawidłowych odpowiedzi. Nikt nie spodziewa się że za pierwszym razem #!$%@? system ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale po kilkudziesieciu przegranych i wyciągnięciu wniosków sa szanse na sukces. Nie zgłębiałem się w to z punktu widzenia nauki ale jestem pewien ze powstały prace na teamt potrzeb kobiet w różnch stadiach zwiazku.
@lewymaro mam nadzieję, że na SMS nie
odpisałeś? Dobrze, że chociaż napisała Ci wiadomość. Większość kobiet niestety na to nie stać i znikają bez słowa (nie odpisują, nie odbierają). Szkoda, że nie było jej stać powiedzieć Ci to wprost. Ile trwało spotkanie? Gdybyś się jej nie spodobał, myślę że ulotniłaby się szybciej.
Podejrzewam, że zabrakło bliskości. Kontakt wzrokowy, dotyk. Dziewczyna dawała Ci jakieś sygnały?
Budowanie relacji dotykiem na pierwszym spotkaniu no nieźle


@smieszek321: Kompletnie normalna i naturalna sprawa. Nie wprowadzając dotyku wpadasz z automatu w ramę przyjaciela i nie poruchasz kolego. Widzę, że na bakier jesteś z podrywaniem dziewczyn, a udzielasz innym "rad" pffff