Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 749
Opowiem wam dzisiaj moją historię pierwszego spotkania z #tinder z soboty.
Dziewczyna ładna, przez tydzień pisaliśmy i całkiem niegłupia; dużo pytań zadawała, komplementy sypała jak z rękawa (ciekawe czy na żywo też masz takie cudne oczy, przystojniak, przy tobie będę jak hobbit haha (186cm here, ona ze 165?)
Umówiliśmy się na sobotę.
Cześć, cześć, poszliśmy na spacer przy Wiśle, rozmawialiśmy, zadawała trochę pytań, ja też, wesoło było, bardzo miło generalnie. Weszliśmy do takiego ogrodu co był niedaleko, siadliśmy sobie na ławce. Coś tam cały czas dowcipkowaliśmy, i mówi żebym poczekał sekundę, pójdzie tylko do toalety tu zaraz obok.
- No spoko, tylko żebym tu nie został do 20 hehe
- Nie no co ty haha :)
Po minucie przysyła smsa że jestem bardzo fajny i spoko ale nic z tego przepraszam.
I zostałem tam jak debil.
I rozbiło mnie to bardzo się przyznam, i strasznie przykre że można tak kogoś potraktować.
Taka to moja historia.

Czuję się jak Thor w Endgame.
#tinder #zalesie #przegryw #rozowepaski #p0lka #niebieskiepaski #dziendobry #feels
lewymaro - Opowiem wam dzisiaj moją historię pierwszego spotkania z #tinder z soboty....

źródło: comment_oKQuAXzROdDj2hg4tHrJ2WgoI36UMrqF.jpg

Pobierz
  • 137
Normalnie kobiety też dotykają niby to przypadkiem, a to za ramie a to coś.


@smieszek321: Nie mówie że tego nie robią. Tylko że im nie wypada. Wiec powiniennes zalozyc ze to Twoja rola

#!$%@? się w łeb z tymi personalnymi argumentami

Jeżeli dajesz się łątwo wyprowadzić z równowagi to nie wróże Ci (ale życzę) powodzenia.
@smieszek321: nie mówię o sytuacji autora wpisu. Bo tu wg mnie ewidentnie walnięta panna. Mówię ogólnie, że przełamanie dotyku jest w kit ważne - ja np unikam dotyku jak mi laska się nie spodobała na spotkaniu by sobie nadziei nie robiła. Plus komunikuje, że fajnie było ale niestety nie podobasz mi się. Człowieku jak jest milion dziewczyn to będzie milion sposobów podejścia do tematu. Raz mi się udawało od razu wylądować
@smieszek321: rozmawiałem z koleżankami i się z Tobą nie zgodzę. Właśnie laski twierdzą wtedy, że jesteś pewny siebie. Jednak - tak jak mówiłem każda sytuacja jest inna. Kilka razy np jak śmigaliśmy po łazienkach/agrykoli czy schodkach to np podawałem rękę by asekurować zejście po schodku/skarpie i np nie chciały złapać bo nie :D
@smieszek321: U kobiet to inaczej działa niż u mężczyzn.
Wiele razy słyszałem po bara bara że "nie podobałem się na początku (fizycznie) ale zdołałem ją do siebie przekonać". Z resztą czadem to ja nie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A facetowi jak sie laska nie podoba to żołnierz nie stanie i tyle.

@smutnyrobol: Imo raczj nie na zasadzie dodatku tylko wzajemnego uzupełniania się.