Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 749
Opowiem wam dzisiaj moją historię pierwszego spotkania z #tinder z soboty.
Dziewczyna ładna, przez tydzień pisaliśmy i całkiem niegłupia; dużo pytań zadawała, komplementy sypała jak z rękawa (ciekawe czy na żywo też masz takie cudne oczy, przystojniak, przy tobie będę jak hobbit haha (186cm here, ona ze 165?)
Umówiliśmy się na sobotę.
Cześć, cześć, poszliśmy na spacer przy Wiśle, rozmawialiśmy, zadawała trochę pytań, ja też, wesoło było, bardzo miło generalnie. Weszliśmy do takiego ogrodu co był niedaleko, siadliśmy sobie na ławce. Coś tam cały czas dowcipkowaliśmy, i mówi żebym poczekał sekundę, pójdzie tylko do toalety tu zaraz obok.
- No spoko, tylko żebym tu nie został do 20 hehe
- Nie no co ty haha :)
Po minucie przysyła smsa że jestem bardzo fajny i spoko ale nic z tego przepraszam.
I zostałem tam jak debil.
I rozbiło mnie to bardzo się przyznam, i strasznie przykre że można tak kogoś potraktować.
Taka to moja historia.

Czuję się jak Thor w Endgame.
#tinder #zalesie #przegryw #rozowepaski #p0lka #niebieskiepaski #dziendobry #feels
lewymaro - Opowiem wam dzisiaj moją historię pierwszego spotkania z #tinder z soboty....

źródło: comment_oKQuAXzROdDj2hg4tHrJ2WgoI36UMrqF.jpg

Pobierz
  • 137
@smieszek321: No tak. Myslisz że patrzeniem w stół albo w kufel piwa z założonymi rękoma coś zdziałasz? Laska na spotkanie przychodzi w konkretnym celu - żeby Ciebie poznać (przynajmniej z takiego założenia wychodzę). Jak chcesz rozbudzić w niej emocje? Długi kontakt wzrokowy to najlepsze narzedzie żeby "poinformować" kobiete kto dyktuje warunki. Kontakt fizyczny przekazuje Twoje zainteresowanie. Daleki jestem od NLP czy innych marketingowych głupot ale są rzeczy które po prostu działają.
@wykopiem_albo_zakopiem:

Tak wiec wniosek jest taki że zabrakło podstawowych form kontaktu bezpośredniego takich jak kontakt wzrokowy, dotyk, objęcie jak spacerowalicie razem. Laska poczuła że ani na tej ani na nastepnej randce nie dostanie tego co chce wiec uciekła.

Jesteśmy pod #przegryw. Op nie wie jak powinien się zachować.

Tak, kobietom też się chce. Duża część nie ptorafi się do tego przyznać i owija w bawełne w stylu "nic z tego
@lewymaro lepiej teraz jak później, przez ponad pół roku soedzalem i pisałem z laska dużo czasu, przedstawiła mi swoich rodziców którzy mnie polubili było, przytulanie, całowanie itd ale nie chciała iść z tym za szybko bo ktoś ją zranił zależało mi, to nie nalegałem jakiś czas później przy okazji przedstawiłem ja swoim rodzicą dwa dni później że mną zerwała bo "nic z tego nie będzie" a kilka dni wcześniej mówiła i pisała
Ale wiesz, że pewność siebie, konkretność i stanowczość to nie są cechy determinowane przez dotyk?


@smieszek321: Nie, to działa w drugą stronę. Jesteś konkretny, zdecydowany i wiesz co chcesz to nie boisz się nawiązac kontaktu cielesnego z dziewczyną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie widziałeś wiele zdjęć na któych niby kolega przytula dziewczynę ale tak naprawde nie dotyka jej rerką tylko twzyma ją 2-3 cm od kobiety. Tak
I pytanie, co jest głupsze


@push3k-pro: Nie wiem i czy powinno nas to interesować? Umówiłeś się z dziewczyną wiec zakładasz że jej też zależy na nawiązaniu relacji. Ja robiłem kilka założeń np że kobiecie nie wypada (chociażby z przyczyn kulturowych) inicjować kontaktu i wprost mówić o swoich potrzebach oraz że potrzeby ma. I wtedy już wiesz co zrobić. I pisząc o potrzebach nie mówie tylko o ruchaniu. Bliskość, zrozumienie, potrzeba przytulenia,