Wpis z mikrobloga

Nie srajcie tak ;-D Macie na mailu wiadomość od Banggood : "Your order 67204*** has been shipped out". Przecież PayPal nie da nabrać się na ściemę, że przesyłka zamówiona 2.06.2019 a wysłana 27.07.2019. To nawet przedsprzedaż tyle nie trwa..
@HochwanderJan: No to teraz, po tych ich nowych datach, wygląda na to, że jeszcze nie wysłali a już było w Nysie czy innym Londynie :). K... mają nas za idiotów. Mam nadzieję, że ktoś ogarnięty założy jakąś grupę na FB, w stylu "oszukani przez banggood" i rozreklamuje jak działają.
@HochwanderJan: To chyba każdemu tak odpisują bo miałam taką samą odpowiedz od nich ,zauważcie że każdy z nas dostał obecnie takie same statusy z wysyłka 26 lipca z godziną 02:09:34 ? a jakie mieliście statusy z Longdonu ?wszyscy jednocześnie identyczne ? Przypadek ?Więc może faktycznie to BG kierował trackingiem by nam mordki zamknąć i wyciszyć na kilka dni....co za patologia , robiłam i robię dużo zakupów zagranicznych ale z czymś takim
Wiadomość od Banggood na pytanie dla czego został zmieniony czas wysyłki

Thank you for informing us of this incorrect information.

We have submitted your feedback to our IT department and we are now working on fixing this issue. We apologize for any inconvenience this might have caused you.

Your order 6803**** was dispatched on June 20, 2019 and shipped with EU Priority Line.

Your parcel is now still in transit. Its delivery
Otworzyłam spór ...po kontakcie dziś ze światem przesyłek moja nadzieja umarła że paczka dojdzie ..konsultantka od nich podpowiedziała mi żebym składała na pay palu, do 18 sierpnia mam czas by przekształcić w roszczenie .Moja paczka dotarła do Uk ale tam słuch po niej zaginął i nie wiadomo gdzie jest, do ich działu nie dotarła a miała w przeciągu 7 dni po odprawie celnej..dziś minęło 14 dni.Echhhh.