Wpis z mikrobloga

Ale jaja co wyprawiają.. wygląda jakby faktycznie te przesyłki może wróciły i nadali je ponownie, albo boją się otworzonych sporów PayPala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hrex może zmieniać w swojej części trackingu, np taki gearbest pierwszy fragment logistyki części przesyłek ma swój, wtedy możeteoretycznie zmienić. Jaj jest już tracking kolejnych firm, czy to chińskich czy DHL to już wpływu nie ma.
Wg. konsultantki swiata przesyłek, jakaś partia paczek ze statusem longdon z 1 lipca dotarła do ich rąk i została zeskanowana i nadana dalej (powinno być to widoczne). Co z resztą paczek nie wiadomo a widoczne statusy są nic nie warte do momentu kiedy świat przesyłek odbierze i zeskanuje paczki z magazynu w longdon.
Dzisiaj rozmawiałem też z konsultantem dotpay przez który płaciłem, był zaskoczony i stwierdził, że nie mają póki co reklamacji,
Chińczycy spanikowali, na marne pocieszenie dodam, że od jakiegoś czasu do nowych zamówień już nie ma numerów do świata przesyłek, tylko jest nadawany bezpośredni numer DPD, więc jakieś tam wnioski wyciągnęli.
Nic im nie da zmiana w swoim systemie bo na Alipaczka dalej są oryginalne statusy.

Generalnie udają, że nic się nie stało. Dziś na czacie dostałem informacje że za 3 dni będę miał paczkę... A z systemu wynika, tak jak u Was że dziś nadali znowu i planowany czas doręczenia to 18.08... Ręce opadają...
Ejjj no co oni wyprawiają u mnie też zmiana ..wysyłka 26 lipca i usunięto status potwierdzenia dostarczenia ..no kużwa....