Wpis z mikrobloga

@kemp666 @hrex @Sahajdak Obczajcie trackingi u mnie wg tego royal shipments jest nowy status

2019-07-01 18:06:03 In Transit (HUB UK - LONGDON)

Aczkolwiek znowu mam wątpliwości co do autentyczności... Kilku osobom niby ruszyło i każda ma tą samą literówkę w trackingu "Longdon"
@kemp666 ciągle to samo od 1 lipca hub uk longdon. Próbowałem dzisiaj do nich zadzwonić ale wisiałem na infolinii prawie 10 minut jako oczekujący i zrezygnowałem. Ty z nimi coś gadałeś? Wiadomo ile na tym hubie powinno się kisić?
@tuzq: nie dzwoniłem do nich, jeśli do końca tygodnia nie ruszy to w poniedziałek już nie odpuszczę, nie mam pojęcia ile to jeszcze może potrwać, niektóre późniejsze zamówienia już dotarły więc wygląda na to, że faktycznie większość zamówień sprzed 15 czerwca gdzieś utknęła.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tuzq: ja się dodzwoniłem i w sumie oprócz trackingu do DPD nic więcej nie powiedzą.Codzienne mamy dostawy z Londynu itp. infolinia zapewniała że miała być na początku tygodnia ale to wróżenie z fusów.cos czarno to widzę...
Lecą w kulki konkretnie. Od 3 tygodnie słyszę, że przesyłka będzie u mnie za kilka dni.



Chat transcript






Dexter Thu, 07/11/19 10:23:08 am Europe/Warsaw

Hello. Thank you for contacting customer service. The Last 48 Hours of Carnival, Make sure you don’t miss $300-$150 site-wide coupon From 16:00,July 10 to 16:00,July 11.https://www.banggood.com/banggood-2019-summer-prime-sale.html?utmid=8732?utmid=8617&dckf=O_livechat And how may I assist you today?






Artureeq 10:23:18 am

Hi, where is my Order No: 67204*** ?????






Dexter 10:23:57