Wpis z mikrobloga

  • 14
Pytanie do osób które zamawiały z #banggood przed 13 czerwca i mają tracking same cyfry początek od 48 ruszyły komuś te #!$%@? paczki w końcu? Tracę cierpliwość osobom które zamówiły po 13 podobno już ruszył tracking a u mnie dalej nic... #priorityline #pdm #gearbest
  • 688
  • Odpowiedz
@hrex: mam ciekawą sytuację, bo kupowałem 7 czerwca 3 identyczne produkty, osobno jeden po drugim...jedna z tych przesyłek ma nowy status w dniu 30 lipca i że przekazane do DPD, a dwie pozostałe nadal bez ruchu od 19 lipca. Jaki wniosek?? Te przesyłki mogą faktycznie leżeć w Royal Shipments, bo nie jest możliwe aby dotarł jeden przedmiot, który był kupowany minutę później czy wcześniej od pozostałych !! Mają tam taki burdel,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kemp666 ja kupowałem 4.06 i nadal nic. To że świat przesyłek ma burdel to już wszyscy się przekonali.od paru dni próbuje się tam dodzwonić i oczywiście się nie da.Dziwny system wysyłki tam mają.powinni data lecieć ehhh
  • Odpowiedz
Mam odpowiedź od Paypala w sprawie sporu. Nawet dwie.
Pierwsza:
Szanowny Użytkowniku! (Adresatem tej wiadomości jest XXX).

Sprzedający Banggood Technology Co., Limited podał poniższe szczegóły wysyłki. Uwaga: informacje z systemu monitorowania przesyłek i status wysyłki są przedstawione dokładnie w takiej postaci, w jakiej wprowadził je sprzedający.

Przewoźnik Royal Shipments
Numer w systemie monitorowania przesyłek 4831XXX
Status wysyłki Wysłane
W przypadku pytań o wysyłkę skontaktuj się ze sprzedającym pod adresem payment@banggood.com

Sprzedający
Banggood
  • Odpowiedz
@hrex zadzwoń na tel.komórkowy do asystentki dyrektora p Marzeny bezpośrednio do Nysy ten telefon jest podany na ich stronie ,z nią się właśnie kontaktowałam być może coś więcej zdziała .
  • Odpowiedz