Wpis z mikrobloga

@SuperKontoNaWykopie: weź to wrzucaj w spoilery, scrolluję sobie przez te wojenki wasze i nagle ściana tekstu. A ta lista to już na premierę była z d--y, co dopiero teraz xD
Alien Shooter, Baldur's Gate: Enhanced Edition (niedługo), Deponia, Papers, Please - no bez problemu odpalę, w czym problem?
Duke Nukem 3D: Reloaded - a ty odpalisz? Tę grę co nigdy nie wyszła?
Do You Like Horny Bunnies? - o nie, nie odpalę tego klasyka xdd
Bookworm Adventures - o, i tego też
Battlefield Heroes, Battlefield Online, Battlefield Play4Free - i te też
  • Odpowiedz
@cyc_szubienicy
A tak w ogóle co to za argumenty. Raczej każdy posiadacz konsoli ma też komputer z dyskiem ssd, laptopa, maca czy z innym linuxem. U mnie maczek z ssd. Szach mat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cyc_szubienicy: hehe tylko na PC dalej znam osoby co wrzucają gry na HDD, bo albo nie mają ssd albo ssd byle na windows ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MasterChief112PL: no niemożliwe, ktoś gra na starym komputerze i nie instaluje gier na ssd? Równie dobrze można się czepiać ludzi grających na starych konsolach lol.
  • Odpowiedz
Mógłbyś opisać wrażenia z odpalania Red Dead Redemption 2 z dysku SSD na PC? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rbbxx: wole nie odpalac w ogole niz odpalac w 25 klatkach/s xD Jakbym chcial pokaz slajdow to bym sobie screeny z gry poogladal.
  • Odpowiedz
@Hasz5g: Nie pozostało Ci nic innego jak pocieszać się i kłamać. RDR 2 na PC nie było, nie ma i nie będzie. Więc co miałbyś niby napisać? I po co w tej grze niby tysionc pincet klatek? Widziałeś ją w ogóle na konsoli? Czy tylko na youtube? Jaki znowu pokaz slajdów? Wypowiadanie się na tematy, o których nie ma się zielonego pojęcia powinno być karane ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@rbbxx: mam 4000 innych gier do grania w 60fps, w tym z 1000 exclusivow na PC, wiec nie musze ani plakac ani katowac sie 25 klatkami na sekunde xD
  • Odpowiedz
Na komendzie wiedzą o tych 4 tysiącach gier? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy trzeba ich poinformować gdzie mają wpaść na przeszukanko?
  • Odpowiedz
@Hasz5g: Wybacz, wyżej już to pisałem ale zapomniałem zaznaczyć do kogo. W temacie tych 4 tysięcy gier, na komendzie już o nich wiedzą czy trzeba ich poinformować gdzie mają wpaść na przeszukanko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz