Wpis z mikrobloga

#otoja #lodz #damprace #javascript #java #azure #android #cpp #csharp #python #angular #vue #react #aws #programowanie #wiecejtagowmatkaniemiala

Android, Java, Kotlin, JavaScript, C#, Python, a może C++? iOS? Azure, Git, Kanban, Angular, React, język angielski..

Cześć.
Jeśli zawodowo spełniasz się w Android z Javą lub Kotlinem a do tego znasz co najmniej jednego z trzech zacnych króli: giętkim Pythonem, szorstkim C# lub skrytym JSem, to zapraszam do rozmowy!

Oferta kierowana jest do osób zainteresowanych spędzaniem swojego czasu w malowniczej Łodzi, z której wszędzie jest blisko na weekendowe wypady.
Za stawkę 500-800 zł netto/dzień będziecie w stanie uraczyć się najlepszą pizzą w mieście oraz piwem z górnej półki.
Branża automotive nie będzie miała przed Wami tajemnic, to również dobry sposób na przygotowanie się do podróży własnym środkiem komunikacji w prywatnym czasie.
Nie będziesz musiał się również stresować ciągłymi zmianami, bo projekt jest stabilny i intensywny jak...(wstaw swoje preferencje w komentarzu).

Jeżeli męczą Cię długie rozmowy z rekruterami, wieloetapowe procesy z których nic nie wynika, to świetnie, bo mnie też!
Pierwszym etapem po weryfikacji CV jest rozmowa telefoniczna ze mną, później są maksymalnie dwa etapy - rozmowa ze światowej sławy Panem Kierownikiem oraz sprawdzenie wiedzy technicznej, abyś miał poczucie, że ktoś Ci dorównuje poziomem wiedzy.

Nie znasz powyższych, ale znasz C++ albo iOS? Nie martw się, dla Ciebie oferta jest również aktualna!

P.S. Sorry, poniosło mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 25
  • Odpowiedz
@ZebysSieSpytal: Hej, ale te dwa ostatnie mogą się zamienić w jeden (jedna w domysle telefoniczna i jedna już pewnie bezpośrednia). Poza tym rozmowa ze mną nie jest długa :D i na pewno nie stresująca. Kto rozmawiał, ten wie!
  • Odpowiedz
@ZebysSieSpytal: To własnie od takich ludzi jak ty ludzie uciekają. Możesz zarabiać miliony i miec wywalone w kosmos IQ. I nadal będziesz chamem, który nie szanuje nikogo poza własnymi czterema literami. Obrażasz mnie tutaj po raz kolejny i choć nie mam nikogo na #czarnolisto i nie zamierzałam mieć, to tam będzie twoje zaszczytne miiejsce od dzisiaj.
Ludzie piszą z nudów różne rzeczy, ale twoja kultura osobista a raczej
  • Odpowiedz
@WooCash93: Też racja, źle pewnie ujęłam. Napisałam to spontanicznie w sumie, z przymróżeniem oka :D
Bardziej miało to miec wydźwięk, że spełnia się pracując z Android, a nie że w konkretnej firmie, bo to zawsze można zmienić :D
  • Odpowiedz
@eoz: Generalnie to rekrutuję na całą Polskę (czasem tez poza). Ta oferta skierowana jest akurat tylko na Łódź i z tymi konkretnymi technologiami. A co Cię dokładnie interesuje? I gdzie :)
@Deska_o0: Wymień jeden produkt Kotlin, który zaczyna się na literę T a kończy na O. Dobrze, że sprecyzowałeś. Ten nawias wiele zmienia. Możesz napisać tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz