Wpis z mikrobloga

Dla kolesia który jest zabawny, budzi emocje, jest pewny siebie czyli dla alfy/chada/oskarka ta dziewczyna ze zdjęcia była w wieku 15-25 lat tylko kawałkiem mięsa służącym do zaspokojenia saksualnego.
Była podawana z rąk do rak przez tych „fajnych” kolesi z którymi zawsze jest ciekawie.
Dla nich ona była tylko workiem na spermę, ale dla beciaka jest ona bogiem przed którym należy się płaszczyć i klękać.

Frajer/beciak/spermiarz/betaorbiter jest wdzięczny za to że dziewczyna która miała w młodości w ustach więcej spermy niż jest w banku spermy, wybrała go.
W wieku 15-25 lat miała go w dupie, a teraz jest tak szczęśliwa kiedy przyklei do siebie źródło utrzymania przy pomocy prawnego kabla że jej się chce klaskać.

Beciak bierze na swój pierwszy związek i do budowania rodziny egzmplarz który miał większy ruch między nogami niż jest na autostradach

#przegryw #foreveralone #betauprising #spermiarzalert #spermochlip #chad #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #milosc #mlodosc #rodzina #feels #betaorbiter
Pobierz M.....9 - Dla kolesia który jest zabawny, budzi emocje, jest pewny siebie czyli dla a...
źródło: comment_1ckq99b3xqn9Gd0ncqFnNj8KE4Yf5Loj.jpg
  • 79
@wespazjan, znam takie co szukają miłości XD Wierzę im w tym przypadku, tylko one nie dają nic od siebie, albo bardzo mało, przynajmniej w moim kierunku. A jak dają, to pośrednio po to, aby mnie wykorzystać. Trochę inny obraz niż ten, kiedy dwoje ludzi chce ze sobą przebywać i np. seks daje im radość.
@Muodyhuopiec1919, wątpię czy w moim przypadku tak samo by było. Tak na logikę, to pewnie mnóstwo
@Muodyhuopiec1919: Nawet jeśli to co, zmydli Ci się? A kto się nie lubił ruchać w młodości? Laski lubiły zabawnych i ciekawych (według nich oczywiście) facetów i nic w tym dziwnego. Facetom też się podobają laski z charakterem.
@generalnyprzeglad: Wyższa, 175. IMO ładna, ale to pewnie średnio obiektywne. Nikogo nie miała wcześniej, ale propozycji już sporo. A no i zawsze myślała, że jest lesbijką, ja jestem trans k/m i tak jakoś śmiesznie się dobraliśmy Już chyba nawet parę razy o tym wspominałem na wykopie. Mam podobno ładny ryj, gęsty zarost. Dużo ludzi mi to mówi. W tym konkretnie wypadku na pewno przeważyło to że oboje jesteśmy z tych "alternatywnych"