Wpis z mikrobloga

Dla kolesia który jest zabawny, budzi emocje, jest pewny siebie czyli dla alfy/chada/oskarka ta dziewczyna ze zdjęcia była w wieku 15-25 lat tylko kawałkiem mięsa służącym do zaspokojenia saksualnego.
Była podawana z rąk do rak przez tych „fajnych” kolesi z którymi zawsze jest ciekawie.
Dla nich ona była tylko workiem na spermę, ale dla beciaka jest ona bogiem przed którym należy się płaszczyć i klękać.

Frajer/beciak/spermiarz/betaorbiter jest wdzięczny za to że dziewczyna która miała w młodości w ustach więcej spermy niż jest w banku spermy, wybrała go.
W wieku 15-25 lat miała go w dupie, a teraz jest tak szczęśliwa kiedy przyklei do siebie źródło utrzymania przy pomocy prawnego kabla że jej się chce klaskać.

Beciak bierze na swój pierwszy związek i do budowania rodziny egzmplarz który miał większy ruch między nogami niż jest na autostradach

#przegryw #foreveralone #betauprising #spermiarzalert #spermochlip #chad #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #milosc #mlodosc #rodzina #feels #betaorbiter
M.....9 - Dla kolesia który jest zabawny, budzi emocje, jest pewny siebie czyli dla a...

źródło: comment_1ckq99b3xqn9Gd0ncqFnNj8KE4Yf5Loj.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
@Muodyhuopiec1919: to uczucie gdy pytasz się normalnie wyglądającej dziewczyny w wieku 22 lat z normalnego domu ile miała partnerów to ci odpowiada że była w 3 związkach i miała kilka przygód
XD
#!$%@? świat.
  • Odpowiedz
@GordonL: czemu durni? W wielu przypadkach tak jest wlasnie, nawet to widac w szkole, jacy chlopacy mieli najlepsze laski? No wlasnie takie bananowe dynamiczne oskarki plus Chady, zwykly chlopak dla typowej laski byl smieciem I powietrzem
  • Odpowiedz
Przynajmniej nie płacę za utrzymanie nie swoich dzieci... oh, wait.


@darkembrace777: Ja też nie. :)

czemu durni? W wielu przypadkach tak jest wlasnie, nawet to widac w szkole, jacy chlopacy mieli najlepsze laski? No wlasnie takie bananowe dynamiczne oskarki plus Chady, zwykly chlopak dla typowej laski byl smieciem I powietrzem


@ukaszeq: Najlepsze laski to pojęcie subiektywne, to pierwsza rzecz. Druga to to, że tego typu dziewczyny to nei są najlepsze
  • Odpowiedz
zwykly chlopak dla typowej laski byl smieciem I powietrzem


@ukaszeq: No i?
Dla mnie taka właśnie typowa laska była tym samym.
A jak szukać to kogoś charakterologicznie podobnego do siebie.

No, ale wy byście chcieli modelki ruchać, a gęby przy kobiecie otworzyć nie umiecie.
  • Odpowiedz
@GordonL: od ostatniego roku ponad 10 czy nawet juz bedzie 15 lasek z rzedu potraktowalo mnie jak smiecia, mimo ze normalnie z nimi pisze etc a jak ma dojsc do spotkania to nawet nie napisza ze ich nie bedzie czy cos I tak zawsze sie konczy, wsrod nich bylo duzo Hot 15-17 a takie niby tak lubia starszych ja 20 lvl, gowno prawda
  • Odpowiedz
od ostatniego roku ponad 10 czy nawet juz bedzie 15 lasek z rzedu potraktowalo mnie jak smiecia, mimo ze normalnie z nimi pisze etc a jak ma dojsc do spotkania to nawet nie napisza ze ich nie bedzie czy cos I tak zawsze sie konczy


@ukaszeq: No i? Faceci też tak robią.

A może powinieneś coś zmienić w swoim podejściu? Może jest coś co na pewnym etapie je odrzuca ;)
  • Odpowiedz
@GordonL: dziwne ze jak ja sie z kims na cos umawiam to dokladam wszelkich staran zeby to zrobic, nawet tak bylo w szkole, gdy olewalem I mialem zagro a nauczyciel mi sam zaproponowal termin popraw to nawet na 4 poprawilem, mimo ze moglem olac I miec wyebane, tak samo z laskami gdy sie z jakas umawiam to jestem konkretny a jesli bym nie mogl jakims cudem sie spotkac to zawsze na
  • Odpowiedz
I temu sa winne tylko laski nie ja. Ja nie mam sobie nic do zarzucenia.


@ukaszeq: A może właśnie nie.

Wystawianie kogoś jest zawsze złe, ale może coś jednak jest nie tak.
  • Odpowiedz
@GordonL: no tak tylko moja wina xD bo przeciez dziewczyny to swiete nieskalane krowy, jeszcze po glowce je poglaskaj, laska sama pisze ze w koncu jakis spoko chlopak na tinderze z tego samego miasta po czym po chwili nie wyswietla juz wiadomosci mimo ze przez kolejne kilka dni co chwile aktywna xD ale tak to tylko moja wina, lukaszek taki zly, idz zalozyc biala zbroje
  • Odpowiedz
no tak tylko moja wina xD bo przeciez dziewczyny to swiete nieskalane krowy, jeszcze po glowce je poglaskaj, laska sama pisze ze w koncu jakis spoko chlopak na tinderze z tego samego miasta po czym po chwili nie wyswietla juz wiadomosci mimo ze przez kolejne kilka dni co chwile aktywna xD ale tak to tylko moja wina, lukaszek taki zly, idz zalozyc zlota zbroje


@ukaszeq: Nie, nei tylko.

Ale może jest
  • Odpowiedz
Widzę że nie ma sensu z Toba dyskutowac, wiec elo


@ukaszeq: No, jasne :)

Bo przecież Ty jesteś wspaniały i każda powinna na Ciebie lecieć - to jest źródło przegrywu.
Laski są trochę inne. A może przyszedłeś ubrany jak pipa?
  • Odpowiedz