Wpis z mikrobloga

Dla kolesia który jest zabawny, budzi emocje, jest pewny siebie czyli dla alfy/chada/oskarka ta dziewczyna ze zdjęcia była w wieku 15-25 lat tylko kawałkiem mięsa służącym do zaspokojenia saksualnego.
Była podawana z rąk do rak przez tych „fajnych” kolesi z którymi zawsze jest ciekawie.
Dla nich ona była tylko workiem na spermę, ale dla beciaka jest ona bogiem przed którym należy się płaszczyć i klękać.

Frajer/beciak/spermiarz/betaorbiter jest wdzięczny za to że dziewczyna która miała w młodości w ustach więcej spermy niż jest w banku spermy, wybrała go.
W wieku 15-25 lat miała go w dupie, a teraz jest tak szczęśliwa kiedy przyklei do siebie źródło utrzymania przy pomocy prawnego kabla że jej się chce klaskać.

Beciak bierze na swój pierwszy związek i do budowania rodziny egzmplarz który miał większy ruch między nogami niż jest na autostradach

#przegryw #foreveralone #betauprising #spermiarzalert #spermochlip #chad #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #milosc #mlodosc #rodzina #feels #betaorbiter
Pobierz M.....9 - Dla kolesia który jest zabawny, budzi emocje, jest pewny siebie czyli dla a...
źródło: comment_1ckq99b3xqn9Gd0ncqFnNj8KE4Yf5Loj.jpg
  • 79
no tak stoja za rogiem budynku z lornetka lub lupą I wypatruja mnie z pol kilometra jak sie ubralem etc, tą swoja teoria spiskowa potwierdziles tylko ze nie mozna Cie brac na powaznie oraz dyskusja z Toba jest tylko czasem straconym.


@ukaszeq: Wiele różowych na spotkanie idzie np. z koleżanką, bo nigdy nie wiadomo kogo spotkają w Internecie. Krótka obczajka i albo ta "wybranka" podchodzi, albo obie idą sobie na kawę/do
@Mardo: mam nadzieje ze jak wyjade teraz do poznania na studia to sie uda jakies malolaty 15-17 plus moze erazmuski ukrainki czy azjatki bo u mnie w powiatowym zadupiu to moge sobie jedynie konia powalic xD bo tutaj same odpady na roksie stare zadne mlode czy fajnie nie przyjezdzaja xD
moje okolice to same stare babcie i dziadki xD wiec no sory ale nie PS ubieram sie normalnie, joggery, t shirt etc wiec argument kolegi wyzej ze ch*jowy ubior z dupy totalnie


@ukaszeq: Joggery i t-shirt to ch*jowy ubiór ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja po nim nie oceniam, ale przeciętna różowa może oczekiwać, że będziesz wyglądał nieco poważniej, a nie jak nastolatek wracający ze skateparku.
@Muodyhuopiec1919
mam dość tego, że próbują mnie traktować jak betabankomat, który ma wiecznie jak jakiś frajer się angażować. przy okazji, takie próby podejmowała też część zajętych kobiet
za to co najwyżej w moim kierunku to wypnie się, aby pokazać zarys dupy widoczny spod spodni (czyli tak zebym widzial) i da mi "zaszczyt" przebywania w jej towarzystwie. jeszcze "powinienem" się z tego cieszyć, że mam marnować swoje życie za kompletnie k#rwa nic, aby
@ukaszeq: No właśnie, mają, a nie się o nie starają ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli urodą nie zachwycasz to musisz nadrobić czymś innym. Lniane koszule są naprawdę wygodne, przewiewne i nadal wyglądają "luzacko".
@teoria-wielkiego-przegrywu:
Jeden mirek ostatnio był w gorących, bo opisał swój pierwszy raz z roksą.
Koleś doszedł dwa albo trzy razy. Zayczajnie laska kazała mu się wytrzeć i dają mu chusteczki.
Trzeba wszystko pewnie obgadać bo to zależy pewnie od tego z jaka się umawiasz.
Te ogarnięte roksy pewnie się regularnie badają, bo są na tyle ogarnięte by dbać o zdrowie