Wpis z mikrobloga

Dla kolesia który jest zabawny, budzi emocje, jest pewny siebie czyli dla alfy/chada/oskarka ta dziewczyna ze zdjęcia była w wieku 15-25 lat tylko kawałkiem mięsa służącym do zaspokojenia saksualnego.
Była podawana z rąk do rak przez tych „fajnych” kolesi z którymi zawsze jest ciekawie.
Dla nich ona była tylko workiem na spermę, ale dla beciaka jest ona bogiem przed którym należy się płaszczyć i klękać.

Frajer/beciak/spermiarz/betaorbiter jest wdzięczny za to że dziewczyna która miała w młodości w ustach więcej spermy niż jest w banku spermy, wybrała go.
W wieku 15-25 lat miała go w dupie, a teraz jest tak szczęśliwa kiedy przyklei do siebie źródło utrzymania przy pomocy prawnego kabla że jej się chce klaskać.

Beciak bierze na swój pierwszy związek i do budowania rodziny egzmplarz który miał większy ruch między nogami niż jest na autostradach

#przegryw #foreveralone #betauprising #spermiarzalert #spermochlip #chad #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #milosc #mlodosc #rodzina #feels #betaorbiter
M.....9 - Dla kolesia który jest zabawny, budzi emocje, jest pewny siebie czyli dla a...

źródło: comment_1ckq99b3xqn9Gd0ncqFnNj8KE4Yf5Loj.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
jprdl pisze Ci ze nawet na spotkanie nie wychodza a ty cos pieprzysz o ubiorze xD niby prawnik a czytanie ze zrozumieniem kuleje


@ukaszeq: A może przychodzą, widzą Cię i uciekają ;)

Inna sprawa, że tak jak faceci potrafią się bawić, tak i one - mogą sobie robić jaja.
Ba, to może nawet być kolejny z durnych eksperymentów wykopków.
  • Odpowiedz
@GordonL: no tak stoja za rogiem budynku z lornetka lub lupą I wypatruja mnie z pol kilometra jak sie ubralem etc, tą swoja teoria spiskowa potwierdziles tylko ze nie mozna Cie brac na powaznie oraz dyskusja z Toba jest tylko czasem straconym.
  • Odpowiedz
to uczucie gdy pytasz się normalnie wyglądającej dziewczyny w wieku 22 lat z normalnego domu ile miała partnerów to ci odpowiada że była w 3 związkach i miała kilka przygód

XD

#!$%@? świat.


@paw4da: chyba kilka lat temu to było, bo tak mi ostatnio odpowiedziała 18latka z dobrego domu która jest jeszcze pod butem ojca XD
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919: Ale wy jesteście #!$%@? XD. Nie wiem wśród jakich kobiet się obracacie, ale obstawiam, że żadnych. Jakbyście wyszli z piwnicy to by do was dotarło, że takie to totalny margines. Jasne że w szkołach są ludzie mniej i bardziej popularni ale to zależy najczęściej ZWŁASZCZA od charakteru. W związku liczy się i wygląd i osobowość, ale będąc tak 2/10 też można kogoś znaleźć, to serio kwestia wyjścia do ludzi.
  • Odpowiedz
@paw4da:

to uczucie gdy pytasz się normalnie wyglądającej dziewczyny w wieku 22 lat z normalnego domu ile miała partnerów to ci odpowiada że była w 3 związkach i miała kilka przygód

XD
#!$%@? świat.

Pomijając, że to margines to przecież sami byście tak chcieli żyć, tylko nie możecie więc skąd ta ocena xD W młodszym wieku na dziwki chodzicie jak kolega wyżej, ale rozglądacie się za 22-letnią dziewicą, która zaakceptuje
  • Odpowiedz
@pianinka: no tak najlepiej zebym zdechnal prawiczkiem xD a rozowe niech skakaja po bolcach bo przeciez przeszlosc sie nie liczy ale jak chlopak zaplaci na sex to od razu spalic na stosie xD wasza hipokryzja mnie ro*#!$%@?
  • Odpowiedz
@ukaszeq: Ależ rób co chcesz ze swoim życiem, ale jak oczekujesz, że sam się będziesz #!$%@?ł z karynami, a przyszła dziewczyna ma być czysta i niewinna jak ta lilia to nie pisz może nic o hipokryzji i degeneracji współczesnego świata, bo się ośmieszasz ;)
  • Odpowiedz
@pianinka: a czy ja pisze ze szukam dziewczyny dziewicy? Ani razu nie napisalem takiego posta, mi nie zalezy na zwiazku ani zeby w przyszlosci miec rodzine ale sama musisz przyznac ze laska przeruchana przez pol osiedla to nie jest material na dlugoletni zwiazek :)
  • Odpowiedz
@ukaszeq: @pianinka: Ja po tym jak moja pierwsza i jedyna do tej pory miłość mnie zdradziła, a druga laska zdradzała chłopaka ze mną, powiedziała mi o tym jak już ze sobą chodziliśmy ( jak to każda małpa nie puści jednej gałęzi zanim nie znajdzie drugiej, miała zamiar zerwać ze swoim typem, ale że brzydzę się zdradą zerwałem z nią jak się dowiedziałem), powiedziałem sobie, że liczę do 10
  • Odpowiedz
@Mardo: ziomus ja mam 20 lvl i nawet nie byłem zauroczony czy zakochany, bo lata traktowania mnie jak powietrze lub nikogo znaczącego przez ludzi spowodowało ze sam jestem zimny i obojetny, jedyne co czuje do lasek to pociąg seksualny, takze mi starcza przygody na jedna noc ewentualnie FWB bo zwiazek to nie dla mnie, poza tym skoro zyje 20 lat sam i nagle wejsc w zwiazek to jak rzucenie się
  • Odpowiedz