Wpis z mikrobloga

Promocje dla programistów

1) Kto lubi #humblebundle? Ja tak. Dlatego, że można kupić np. ebooki w języku angielskim dosyć tanio (od 1 dolara) i wesprzeć organizacje charytatywne. Dlatego też HB jest teraz przeze mnie śledzone, a tutaj LINK znajdziesz najnowsze promocje z HB. A także z #helion, i 6 innych stron z ebookami, a także aktualne promocje na kursy programistyczne z #videopoint.

2) Dzisiaj jest ostatni dzień na kursy programistyczne za 39,90 na VideoPoint. Duży wybór, do dużej cześci ebook gratis. Także mega okazja LINK

3) Ostatni dzień promocji na #ebookpoint. Dużo ebooków i #audiobooki z rabatami 50 i 70%. LINK. LINK znajdziesz mój poprzedni wpis z listą 10 nowości, które warto kupić w tej promocji.

4) Na #helion rabaty -50% na ok. 2000 ebooków i -30% na książki z "darmowym kurierem gratis" ( ͡° ͜ʖ ͡°) LINK

5) Get Python Deep Learning, Hands-On AI for Finance and more!. LINK (EN)

6) Get Graphics Shaders, The Uncanny Valley in Games and Animation and more!. LINK (EN)

7) Get 100/0 Principle, Power of Discipline, 212 The Extra Degree and more!. LINK (EN)

8) UDEAFFMYS519 od 26.05 do 3.06 na *Kurs Ultimate MySQL Bootcamp: opanuj SQL od podstaw do poziomu eksperta za jedyne 38,99 PLN. LINK (EN)

9) UDEAFFFAN519 od 26.05 do 3.06 na Kurs Complete Financial Analyst Course za jedyne 38,99 PLN. LINK (EN)

Przypominam, że kupując z użyciem powyższych linków wspieracie:

1) recenzje ebooków (np. Czysty kod LINK ) #mirkorecenzje
2) zestawienia ebooków dla programistów (np. 12 książek/ebooków dla Junior Developerów uczących kultury programowania LINK )
3) akcję #wsparciedlaprogramistow LINK
4) kupując na HB akcje charytatywne
5) serię #mirkobooki
6) tą serię

Śledź tag #dlaprogramistow albo zapisz się na #mirkolista w komentarzu

#programowanie #ksiazka #ksiazki #czytajzwykopem #ebook #ebooki #programista15k
tomaszs - Promocje dla programistów

1) Kto lubi #HumbleBundle? Ja tak. Dlatego, że...

źródło: comment_DyHZC22zkwokBZ3SDTE6aqm7XScgJBat.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz