Wpis z mikrobloga

@fajnybananek: weź ty se zobacz ten serial jeszcze raz. męski serial, gdzie każdy facet jest głupi i uparty (oczywiście tak, tacy byli w partii). Pielęgniarka, która zwraca uwagę lekarzowi, żeby nie dotykał chorych. Wiele drobnych rzeczy które składają się na przekaz, że faceci bez kobiet są jak dzieci we mgle. Musieli wprowadzić fikcyjną kobiecą postać i przypadkiem ratuje całą sytuację ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@CXLV masakrycznie wkurza jej postepowanie, nie podawanie informacji, ze jest w ciazy (sick!), lekkomyslnosc i nie zdawanie sobie sprawy z zagrozenia. Z drugiej strony niesamowicie ujelo mnie to jak wielkim uczuciem darzy meza, jak bardzo nie chce go stracic, a pod koniec chce byc z nim do konca za wszelka cene. Zapewnie za cene wlasnego dziecka, bo na 100% poroni, byc moze sama dostanie raka. Postac, ktora jednoczesnie #!$%@? na maksa i
@CXLV:
To była idiotka jalich mało!

(...) Codziennie zmieniałam to prześcieradło, a pod wieczór było całe zakrwawione. Podnoszę go, a na rękach zostają mi kawałki skóry, przyklejają się. Proszę: 'Kochany! Pomóż mi! Oprzyj się na łokciu, na ile możesz, żebym ci wyrównała pościel, nie zostawiła na wierzchu żadnego szwu, fałdy'. Bo dla niego każdy szew oznaczał od razu ranę. Obcięłam sobie paznokcie do mięsa, żeby go nie zadrasnąć". Relacja Ludmiły Ignatienko,
@3x32: dzieci w ZSRR w szkole uczył się jak reagować w razie ataku nuklearnego i co to jest promieniowanie. Lekarze dobrze wiedzieli, że ludzie są napromieniowani, przecież to był szpital, który zajmował się właśnie takimi przypadkami. Żona tego strażaka dobrze wiedziała, że jej mąż umiera od promieniowania, ponieważ ostrzegano ją o tym w jakim stanie jest jej ukochany. Film i sceny są zmanipulowane i zakłamane. Nie bierzcie wszystkie w TV czy