Wpis z mikrobloga

mirko, pomocy, chodzi o miłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
JAK ZAGADAĆ DO KASJERA W SUPERMARKECIE?
spotkałam go we wtorek, pośmieszkowaliśmy chwilę i poszłam. tak mi wpadł w oko, że wczoraj też poszłam do tej biedronki licząc, że będzie. I był ( ͡~ ͜ʖ ͡°) uśmiechnął się do mnie jak stałam w kolejce, bo akurat miał przerwę. ale ja akurat płaciłam i zawstydzona wyszłam. Jest to dość mala biedronka, gdzie jest średni ruch i tak sobie myślę, że może mnie zapamiętał też ( ͡° ͜ʖ ͡°) chętnie pójdę tam znowu, tylko tym razem chciałabym nawiązać jakiś kontakt, jak to zrobić, żeby nie wyszło creepy? przecież nie kupie specjalnie alkoholu, żeby poprosił o dowód ( ͡° ͜ʖ ͡°)

JAKBY SIĘ OKAZAŁO, ŻE MÓJ OBIEKT WESTCHNIEŃ MA TU KONTO TO BYŁAM WCZORAJ OK. 18 A RZECZ MIAŁA MIEJSCE W #warszawa
ewentualnie możecie wyplusować w gorące dla zasięgu <3
#pomocy #rozowepaski #stulejacontent #podrywajzwykopem ( ͡~ ͜ʖ ͡°) troche heheszki ale nie do końca, bo zagadam xD
  • 149
  • Odpowiedz
  • 172
@xoXo_xo po prostu zapytaj czy chciałby się z Toba umówić na kawe czy co tam preferujesz. Nawiazywamie do jego pracy moze byc dla niego dość krindzowe, w koncu kompletnie go nie znasz i nie wiesz jakie ma poczucie humoru :p
  • Odpowiedz
@xoXo_xo kup 2 mandarynki i banana ułóż je na taśmie wiadomo jak i puść mu oczko. On już będzie wiedział co z tym zrobić. Mam nadzieję że pomogłem
  • Odpowiedz
@xoXo_xo: Po prostu usmiechnij sie, powiedz że wpadł ci w oko i zaproś gdzie trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mężczyźni nie mają takiego problemu z tym całym cringem. Do tego laski dużo rzadziej "zarywają", więc tym bardziej jest to miłe.
  • Odpowiedz