Wpis z mikrobloga

mirko, pomocy, chodzi o miłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
JAK ZAGADAĆ DO KASJERA W SUPERMARKECIE?
spotkałam go we wtorek, pośmieszkowaliśmy chwilę i poszłam. tak mi wpadł w oko, że wczoraj też poszłam do tej biedronki licząc, że będzie. I był ( ͡~ ͜ʖ ͡°) uśmiechnął się do mnie jak stałam w kolejce, bo akurat miał przerwę. ale ja akurat płaciłam i zawstydzona wyszłam. Jest to dość mala biedronka, gdzie jest średni ruch i tak sobie myślę, że może mnie zapamiętał też ( ͡° ͜ʖ ͡°) chętnie pójdę tam znowu, tylko tym razem chciałabym nawiązać jakiś kontakt, jak to zrobić, żeby nie wyszło creepy? przecież nie kupie specjalnie alkoholu, żeby poprosił o dowód ( ͡° ͜ʖ ͡°)

JAKBY SIĘ OKAZAŁO, ŻE MÓJ OBIEKT WESTCHNIEŃ MA TU KONTO TO BYŁAM WCZORAJ OK. 18 A RZECZ MIAŁA MIEJSCE W #warszawa
ewentualnie możecie wyplusować w gorące dla zasięgu <3
#pomocy #rozowepaski #stulejacontent #podrywajzwykopem ( ͡~ ͜ʖ ͡°) troche heheszki ale nie do końca, bo zagadam xD
  • 149
  • Odpowiedz
@xoXo_xo: jak sie ma karte moja biedronka to można jej nie nosic ze sobą, bo mozna wtedy po prostu kasjerowi podać w formie numeru telefonu. (Karta MB jest powiązana z numerem tel) - wykorzystaj mądrze te wiedzę
  • Odpowiedz
@Piasqun: z tym rozniascie bywa.
Są wygadani kolesie, obiektywnie przystojni i juz od 170 cm moze im sie poszczęścic.

Czasami widzę ulanych gosci, którzy nie są przystojni i mają fajne dziewczyny. Jeden przypadek znam nawet, gdzie taki typ pracuje na słuchawkach. Fakt, ze ciut lepsza robota niz jakies wciskanie garnków, ale nie jest bogaty.

Ogólnie chyba popularną opinią jest twierdzenie, ze chociaż w jednej kwestii sie trzeba wyróżnić, zeby miec
  • Odpowiedz
@xoXo_xo: przy płatności gotówkowej daj mu karteczkę z nr tel. Mój brat tak robi i działa na kobiety, to może zadziała na faceta, trzymam kciuki


@Haerbin: Z moim ryjem jakbym tak zrobił to bym miał antyterrorkę o 6 rano na chacie xD
  • Odpowiedz
@Haerbin: a tak w ogóle to jedna panna mi zrobiła coś takiego, wsadziła mi karteczkę z nr telefonu do paczki fajek jak jeszcze paliłem, co skończyło się tym że wypaliłem ostatnią fajkę, a paczkę wyrzuciłem i tyle z segzów XDDDD
  • Odpowiedz