Wpis z mikrobloga

Czy 147 kg grubas bez żadnego przygotowania przejedzie 880 km rowerem?

Witajcie. Wczoraj postanowiłem, że pojadę z domu na drugi koniec Polski zwykłym rowerem górskim, namówił mnie kolega, który ma doświadczenie w takich spontanicznych wycieczkach.
Niektórzy kojarzą mój tag #przemianahbra która niestety nie doszła do skutku za co serdecznie przepraszam. Poddałem się, zresztą jak zawsze w swoim smutnym życiu... Skrzywdziłem tylu ludzi swoimi decyzjami w życiu, że postanowiłem sam z siebie pocierpieć.. Bo wiem, że nie będzie to zwykła wycieczka rowerowa, nie dla kogoś z tak dużą nadwagą i stylem życia, który prowadziłem do tej pory. Mam zadyszkę po wejściu na 3 piętro, nie przebiegnę 200 metrów, a porywam się na taką podróż. Debil powiecie. Myślę, że trochę na pewno. Ale chcę sprawdzić, jak to jest. Być na skraju wytrzymałości, spać w lesie w namiocie itp. Jak się uda, to doprowadzę swoją przemianę do końca. Jeśli kogoś będzie interesowało, to będę wrzucał jakieś zdjęcia z takiej podróży. Opisywał krótko dzień itp. Budżetu nie mam w ogóle, biorę jakieś 100 zł na jedzenie i wodę, spanie darmowe w lesie, nic więcej nie potrzebuje. Dziś wziąłem urlop i jutro o 7 rano ruszamy. Trzymajcie kciuki, proszę. Na obrazku nasza trasa, jak ktoś zaprosi po drodze na obiad, to chętnie wpadniemy ;) #rower #wycieczka #trip
hbr - Czy 147 kg grubas bez żadnego przygotowania przejedzie 880 km rowerem?

Witaj...

źródło: comment_AGsmaF0HDuBGBKg41wchH1e77HpcGrLo.jpg

Pobierz
  • 247
@hbr protip jedź na butelce położonej na płasko na siodełku (na dmuchanej) jeszcze mi podziękujesz
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@veni__vidi__vici:

Po 50km miałem już na siodełku puduszkę, po kolejnych 20km była złożona na pół, po kolejnych 5km jeszcze raz na pół. Ze łzami w oczach łącznie zrobiłem ok. 100km i padłem. Ból dupy jest po prostu nie do wytrzymania.


Mi dupa odpada po około 90 km, więc trasy do 100 km to standard, bo 10 km z bólem dupy to nie dużo, z reguły jadę na pośladkach xD raz na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hbr: Trzymam kciuki! Nie wmuszaj w siebie myśli że całą trasę zrobisz, jedź tyle ile dasz radę, w Twoim przypadku każde 50 km to ogromny sukces. Wołaj do wpisów. BTW nieźle Cię wywiało, ze Szczecina do Polski B xD
@Wycu91: No tak, przecież właśnie o tym napisałem w pierwszym komentarzu. To prawda, różnica 40kg i formy też sporo zmienia, ale i tak ~80km w jeden dzień nie powinno być większym problemem. Rzecz jasna dopóki jest to jeden dzień, a nie kilka z rzędu