Wpis z mikrobloga

@Tatiagla: masz rację, Mojego brata dziecko, też od chyba drugiego miesiąca, spało same w pokoju, drzwi otwarte i tak jak pisałeś, ale nie 20 sekund tylko 5 i można my podać pijcie czy cokolwiek. Ale tu jest przypadek, że jest matką i nie będziesz jej mówił jak ma wychowywać dziecko. Widać podejście, że uuu uuu moje biedne dziecko, malutkie, słodkie, kochane dziecko nie będzie samo spało w ciemności bo się
  • Odpowiedz
@Cristiano1221: bo nie ma :) poczytajcie sobie o rodzicielstwie bliskosci. Nie przeginam w drugą stronę, nie rozpieszczam i nie pozwalam na wszystko, ale dbam o nią i wychowuję ja w miłości i poczuciu bezpieczeństwa, takie dzieci wyrastają potem na odwaznych, pewnych siebie i znających swoją wartosc doroslych :)
  • Odpowiedz
@Tatiagla: łojezusie, nie mam dzieci, ale się znam :D mam trójkę dzieci, każde z nich w wieku około 20 miesiąca szło do własnego pokoju. Żadne nie przeżywało rozstania, cieszyło się że jest dorosłe.
To że znasz jeden przypadek z radykalnym podejściem do sprawy, który się sprawdził, nie oznacza że to reguła.
  • Odpowiedz
miłości i poczuciu bezpieczeństwa, takie dzieci wyrastają potem na odwaznych, pewnych siebie i znających swoją wartosc doroslych


@elpoliko: jak przymadkujesz, to najwyzej wyrosnie na karyne i sebe.
@Tadic: jednakże po co cwiczyc zachowania, ktore w przyszlosci beda niepotrzebnym nawykiem? W dodatku spanie przy rodzicach takze nie jest regula jqk w tym oim przypadku. Po prostu jest wiele podejscdo wychowania. Zdarzylo mi sie przeczytac pare ksiasek dotyczacych wychowania dzieci
  • Odpowiedz