Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirasy.
Chyba właśnie zakończył się mój 2letni związek.
I co ciekawe, chyba nie poszło o #bolecnaboku.

Zwykły fajny związek, ja lvl 31, ona 28. Ona raczej rozsądna, normalna dziewczyna.
Zaczynamy starać się o dziecko i został poruszony temat testów na ojcostwo. Powiedziałem, że jak będziemy je mieli, to chciałbym zrobić test - tak dla zasady, bo uważam, że takie testy powinny być obowiązkowe dla wszystkich.
Różowa się oburzyła i zaczęła używać argumentów "związek powinien bazować na zaufaniu i miłości" i generalnie była dość mocno zniesmaczona samą taką propozycją.
Starałem się jej wytłumaczyć, że jej ufam, i że nie jest to kwestia zaufania, po prostu uważam, że tak jest fair względem wszystkich - bezskutecznie.
Poszła mocna inba. Stanęło na tym, że ja się uparłem, że jeśli nie będzie takich testów, to znaczy, że pewnie ma coś do ukrycia. Padły słowa, że ten związek w takim wypadku chyba nie ma sensu.

Czy to ja przeginam, czy ona?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 254