Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #wojna

Mam prośbę do wszystkich, którzy cieszą się z tego, że w Rosji zabijają cywilów. Dodajcie mnie na czarną, nie chcę widzieć Waszych postów. Dobrze wiemy, że Rosja dokonała bandyckiego ataku na Ukrainę i to Rosja jest winna setek niewinnych śmierci Ukraińców. Ale pochwalanie zabijania cywili w Rosji, to nic innego jak wejście w buty rosyjskich zbrodniarzy, którzy dokonywali zbrodni w Buczy, Mariupolu i innych miejscach. To, że tamci w Rosji są źli nie znaczy, że my też musimy być tacy jak oni. A to, że ktoś z Was chce krwi bezbronnych cywili oznacza niestety kolejne zwycięstwo tego bydlaka Putina. Oznacza to, że przerobił Was na takich jakimi są jego siepacze.
  • 27
@AusserKontrolle: Nie fair jest używanie takiej skrajności. Zwłaszcza, że mój post odnosił się do obecnego tu pochwalania zabijania cywili. Nie namawiałem do zaprzestania walki z wrogiem, co sugeruje Twój komentarz.

Walczy się z wrogiem, z żołnierzami, a tymi cywile nie są. Jak chcesz być tacy jak Ruscy zbrodniarze, to Twoja sprawa.
@Kopytnik_1: Jak Rosja najedzie twój kraj to też nie odpowiesz atakiem, bo może "przypadkiem" zranisz jakiegoś cywila? 50% Rosjan chętniej patrzyłoby na mord i gwałt na twojej rodzinie niż na jakiekolwiek ustępstwa polityczne ich kraju. Reszta miałaby to w d*pie, a z 20-30% którzy uznaliby to za karygodne, może 2% miałoby odwagę zaprotestować.

To dzięki ckliwym niemotom rosyjski rak się rozrasta i pochłania kolejne ofiary. To oczywiste, że nie możemy stać
@Kopytnik_1: Ale, że mam niby płakać bo jakiś posraniec zabija własnych pobratymców w imię skonsolidowania nienawiści i stworzenia wspólnego wroga?
Czy szkoda mi niewinnych, którzy zginęli w imię urojeń bunkrowego dziada? Oczywiście, że tak. Co nie zmienia faktu, że wszyscy Rosjanie są współodpowiedzialni za to, co się dzieje, tak samo jak wszyscy Niemcy byli współodpowiedzialni za malarza i jego tournée po Europie.
Za to szkoda mi takich lemingów jak ty, co