Wpis z mikrobloga

@Eugeniusz_Zua: efekty są fajne, ale w drodze z kina pojawiają się myśli typu "dlaczego Iron man walnął Thanosa płaskim tłuczkiem w łeb zamiast szpikulcem?" Albo "Czemu Strange nie przecial go portalem" albo "co robi kamień duszy" itd. W kinie się dużo dzieje i nie ma czasu na rozmyślenia, ale to z czasem wychodzi i budzi u mnie niesmak.

A Grybo Tron nie widziałem ani jednego odcinka :)
@korporacion widziałem jeden film avengersów, tak wiesz z ciekawości, średnio mi się podobał. Wiesz co zrobiłem? Uznałem, że nie będę już oglądał. Nie robiłem z tego powodu jakiegoś #gownowpis o tym jaki jestem alternatywny. Rozumiem, że może się komuś podobać albańskie kino nieme, mongolski balet albo inny serial ale nie zrozumiem jak można innych krytykować, że coś się im podoba. Publiczne potępianie czyjegoś gustu robi z ciebie większego dzbana od osoby oglądającej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korporacion: Nigdy nie nazwę serii Avengers (w sumie każdy inny tego typu film akcji) jako mocne kino które można nazwać w przyszłości klasykiem kinematografii i które wgniata w fotel za każdym razem kiedy to oglądasz. Ale muszę przyznać że postarali się zrobić tą serię tak aby przyjemne się oglądało a fabuła była interesująca.
@korporacion: Oczywiście, że kino to coś więcej niż Avengers, seria której osobiście nie lubię. Jednak nie można zapominać o tym, że takie produkcje mają znaczny wpływ na kino, bo mimo wszystko idea kina to zarobek na tym co jest wyświetlane, a te komiksowe megaprodukcje generują potężne zyski.
Pokażcie że istnieją jeszcze ludzie dla których kino to coś więcej niż jakieś tanie popłuczyny w których liczą się tylko efekty specjalne bo jakby ten film z nich odrzeć to nie zostaje nic.


@korporacion: trochę się z Tobą zgadzam opie, ale jednak #im14andthisisdeep xD
also nawet w komedii romantycznej typu np Wszystko jest miłością trafiają się głębsze momenty i jakieś nawiązania typu np postać Biednego Tomka z Króla Leara, może nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korporacion: jestem świeżo po miesięcznym maratonie WSZYSTKICH Marveli, tak dla odświeżenia serii przed wielkim finałem. Najchętniej być mnie spalił na stosie, co?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@korporacion: Polecam każdemu najnowsza część, jeśli ktoś jest w stanie wysiedzieć 3h w kinie. Nawet dla młodszych mysle, że to spoko film, ostatnia część naprawdę ma przekaz moralny od początku do konca. Nie rozumiem twojego toku myślenia, ja na przykład nie lubię 50 twarzy Greya, nie ogladalme, ale nie wyzywal nikogo od dzbanów, kto ten film oglądał i mu się podobal.