Wpis z mikrobloga

Mam w pracy typa co robił kiedyś w Szwecji i odkładał na czysto ponoć 15k. W Polsce w ciągu tygodnia był tydzień w Polsce. Żona nie chciała się tam przeprowadzić z dzieckiem. Wrócił do Polski i zarabia 3k #!$%@?ąc 22 dni po 12h xD. Mówię mu:

-Zdzichu #!$%@? ale możesz znaleźć inną firmę i będziesz częściej w Polsce. -Nie bo to już nie to samo hur dur nie będę się widział z rodziną!!11
-A robiąc po 12h cały tydzień widzisz się z nią?
-Ale przynajmniej wracam do domu i jestem ()
Delikwent lubi się chwalić jak to #!$%@?ł po 15h nosząc 2992828 kg bele czy inny węgiel.
Dopóki to niewolnicze myślenie się nie skończy to w tym kraju nie będzie dobrze. Bo polaczek najwidoczniej lubi być ruchany w dupę ))¯_(ツ)_/
#praca #pracbaza #logikaniebieskichpaskow
#polak
  • 90
@drewnianypatyk

Pracuje jako kierowca, już na początku każdego związku zaznaczałem że pracy nigdy nie zmienię i może mnie nie być. Najlepiej przyzwyczaić drugą stronę do swojej nieobecności.

Swoją drogą 3k za 12h dziennie daje 60h tygodniowo czyli przez 22 dni pracuje 252 godziny, czyli podzielmy 3000zł przez 252h i wychodzi nam 11,90zł za godzinę co daje nam aż 2.77 EURO ZA GODZINE PRACY.

Taki obraz Polaków.
@drewnianypatyk: nie wiem, co w tym śmiesznego, że wrócił. skoro ma tutaj rodzinę z dzieckiem, to chyba normalne, że chciał do nich wrócić, nawet kosztem znacznie gorszych zarobków. a to, że #!$%@? tyle godzin, to też chyba nie dziwi - ludzie tak po prostu nie nauczą się programować i nie rzucą gównoroboty, bo nie potrafią, i będą tak już #!$%@?ć zawsze. jedynie żony z dzieckiem nie kumam