Wpis z mikrobloga

  • 4
@login_cwiczebny: To jest jeden bezsensowny gadżetów w pojazdach, nawet nie wiem, czemu do teraz to coś montują.

Przecież nawet jak ktoś szaleje na drodze, to automatycznie chwyta się rączki przy drzwiach a nie tej górnej. Wiec po co montują to?

Przecież ta rączką, nawet nie pomaga nikomu aby przeżyć podróż wygodnie, wręcz przeciwnie, trzymanie tej rączki jest męczące, wiec po co montują takie coś?
  • Odpowiedz
@aptitude: teoretycznie osoby ograniczone ruchowo powinny za to chwycić by się podciągnąć przy wysiadaniu/wsiadaniu. W praktyce i tak ludzie łapią za słupek lub dach. Najczęstsze zastosowanie tego jakie widzę to wieszanie na tym wieszaków z ubraniami.
  • Odpowiedz
@aptitude: OP chyba nigdy po wertepach nie jechał, wtedy trzymanie za to jak się jest pasażerem pomaga.
Ponadto to jest ułatwienie dla osób, które mają kłopoty z poruszaniem, czy też grubasów, gdzie szczególnie z nie-suvów, czyli niskich samochodów trudniej im wysiąść. No i robi za fajny wieszak na koszulę, czy marynarkę.
  • Odpowiedz
  • 5
@aptitude jeśli mam do przewiezienia jakieś ubranie na wieszaku, to ta rączka się super do tego nadaje. O ten gówniany mini haczyk wieszaka nie zaczepisz. Wiem że pewnie nie taki był zamysł wynalazców, ale to się akurat im udało, nawet jeśli przypadkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz