Wpis z mikrobloga

Mam w pracy typa co robił kiedyś w Szwecji i odkładał na czysto ponoć 15k. W Polsce w ciągu tygodnia był tydzień w Polsce. Żona nie chciała się tam przeprowadzić z dzieckiem. Wrócił do Polski i zarabia 3k #!$%@?ąc 22 dni po 12h xD. Mówię mu:

-Zdzichu #!$%@? ale możesz znaleźć inną firmę i będziesz częściej w Polsce. -Nie bo to już nie to samo hur dur nie będę się widział z rodziną!!11
-A robiąc po 12h cały tydzień widzisz się z nią?
-Ale przynajmniej wracam do domu i jestem ()
Delikwent lubi się chwalić jak to #!$%@?ł po 15h nosząc 2992828 kg bele czy inny węgiel.
Dopóki to niewolnicze myślenie się nie skończy to w tym kraju nie będzie dobrze. Bo polaczek najwidoczniej lubi być ruchany w dupę ))¯_(ツ)_/
#praca #pracbaza #logikaniebieskichpaskow
#polak
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oczywiście zamiast "w Polsce w ciągu tygodnia był tydzień w Polsce" miało być, że był w ciągu roku tydzień w Polsce ( ͡º ͜ʖ͡º)


@drewnianypatyk: No to nie jest tak oczywiste, bo napisane tak beznadziejnie, że ciężko się domyśleć xD

Ogólnie to naprawdę beka, że oceniasz typa, który może i zarabiał niezłą kasę za granicą, ale co to za życie, skoro nie mógł być z
  • Odpowiedz
@drewnianypatyk: ale to nie jego wina.. facet robi głupie rzeczy dla związku i gdy kocha swoją partnerkę. Też robiłem takie rzeczy których nigdy bym nie zrobił będąc sam. Rozsądku i myślenia to w tym za wiele nie było. Tak się dzieje gdy trafia sie na nieodpowiednią osobę która pcha cię w dół i dobija zamiast odwrotnie.
  • Odpowiedz
  • 3
@lady_katarina Czy wy nie rozumiecie, że mi chodzi o to, że jest w Polsce a i tak nie widzi się z tym dzieciakiem? Wychodzi z domu o 5 jak gówniak śpi, wraca, gówniak idzie spać i #!$%@? z tego mieszkania w Polsce przy rodzinie. Pieniądze to sprawa drugorzędna.
  • Odpowiedz
@drewnianypatyk ziomek, był tydzień w roku w Polsce xD i ty mówisz że teraz jak codziennie jest w domu ze swoją RODZINA to on jest głupi? XD
Może nie zmienia pracy bo po prostu ta daje mu satysfakcję i ja lubi xD na #!$%@? drążyć temat, moim zdaniem tu wszystko jest logiczne xD
  • Odpowiedz
@drewnianypatyk: Niektórzy ludzie lubią bardzo wyolbrzymiać zachodnie zarobki. Prawda jest taka, że jak jesteś robolem i chcesz dużo odłożyć to żyjesz na niskim poziomie i normalny człowiek długo tak nie wytrzyma.
Jak napijesz się z takim bajkopisarzem wódki to wtedy dowiadujesz się, że realne zarobki są znacznie niższe, a życie na emigracji wcale nie takie kolorowe. Dlatego nie dziwi mnie, że typ wrócił do kraju.
  • Odpowiedz
@drewnianypatyk: moze i tyra teraz za grosze, bedac blisko rodziny. Prawda. Ale dlaczego ty sie w to wpieprzasz? Odlozyl troche hajsu za granica i "stac go" zeby zarabiac teraz malo. Niewolnikiem mentalnym pieniadza to jestes ty, skoro bys wyjezdzal caly rok bez rodziny, zeby tylko hapac hajs jak najwiecej
  • Odpowiedz
sam jesteś niewolnikiem ułomku, jedyne co byś robił to #!$%@?ł w robocie kosztem własnej rodziny, no zajebiste życie nie ma co


@Mapapolski: Bo #!$%@?ąc po 12h na dobę to rodzina jest tak bardzo zadbana xD
  • Odpowiedz
Mam w pracy typa co robił kiedyś w Szwecji i odkładał na czysto ponoć 15k. W Polsce w ciągu tygodnia był tydzień w Polsce. Żona nie chciała się tam przeprowadzić z dzieckiem. Wrócił do Polski i zarabia 3k #!$%@?ąc 22 dni po 12h xD. Mówię mu:


-Zdzichu #!$%@? ale możesz znaleźć inną firmę i będziesz częściej w Polsce. -Nie bo to już nie to samo hur dur nie będę się widział z rodziną!!11

-A robiąc po 12h cały tydzień widzisz się z nią?

-Ale przynajmniej wracam do domu i jestem ()

Delikwent lubi się chwalić jak to #!$%@?ł po 15h nosząc 2992828 kg
  • Odpowiedz
@drewnianypatyk: ta odkładał 15k pewnie jedząc zupki chińskie i śpiąc po kilkunastu chłopa w jakiejś ruderze. Jakby wziął żonę, która nie zna żadnego języka, wynajął mieszkanie, jak małe dziecko to opiekunkę, bo żadnej babci nie ma tu ostatecznie by pewnie wegetował tak jak w Polsce zdala od przyjaciół i rodziny.

Dostałem już oferty kontaktu w Londynie po 500-600 GBP na kontakcie na dzień, ale dziękuję, wolę tutaj wegetować za 3
  • Odpowiedz
Dostałem już oferty kontaktu w Londynie po 500-600 GBP na kontakcie na dzień, ale dziękuję, wolę tutaj wegetować za 3 razy mniej


@WyjmijKija: 3 razy mniej w Polsce to nadal coś koło 20 tysięcy miesięcznie.
  • Odpowiedz