Wpis z mikrobloga

Mam w pracy typa co robił kiedyś w Szwecji i odkładał na czysto ponoć 15k. W Polsce w ciągu tygodnia był tydzień w Polsce. Żona nie chciała się tam przeprowadzić z dzieckiem. Wrócił do Polski i zarabia 3k #!$%@?ąc 22 dni po 12h xD. Mówię mu:

-Zdzichu #!$%@? ale możesz znaleźć inną firmę i będziesz częściej w Polsce. -Nie bo to już nie to samo hur dur nie będę się widział z rodziną!!11
-A robiąc po 12h cały tydzień widzisz się z nią?
-Ale przynajmniej wracam do domu i jestem ()
Delikwent lubi się chwalić jak to #!$%@?ł po 15h nosząc 2992828 kg bele czy inny węgiel.
Dopóki to niewolnicze myślenie się nie skończy to w tym kraju nie będzie dobrze. Bo polaczek najwidoczniej lubi być ruchany w dupę ))¯_(ツ)_/
#praca #pracbaza #logikaniebieskichpaskow
#polak
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@drewnianypatyk o znowu jakieś wysrywy płatków śniegu na temat kto jakie życiowe decyzje podjął XDDD #!$%@? chce #!$%@?ć 12h dziennie niech #!$%@? nie wiem po co toczyć o to #!$%@? pianę i to analizować XD No ale hehe w b0lzdze robić to już lepiej na truskawki #!$%@?ć do hansa na łóżko piętrowe co z tego że ludzie mają inne priorytety niż pieniądze sensu stricte, fakt 12h za taką kasę to jest
  • Odpowiedz
  • 1
@Iliilllillilillili Nie chodzi o to, że wrócił tylko o to, że jego dzieciak i tak go nie widuje w domu bo on wiecznie w robocie siedzi. Zarobki to druga sprawa, ale nawet tutaj mógłby zarabiać lepiej ale mu się nie chce zmienić pracy, nie wiem jakie on ma pobudki.
  • Odpowiedz
Też pracuje jako marynarz 2 na 2 tygodnie i też zarabiam po kilkanaście tysięcy na rękę. Możesz tak pracować rok, dwa, pięć, ale przychodzi moment że patrzysz: mam nowy samochód, mam mieszkanie, dom, oszczędności, ile jeszcze potrzeba żeby być szczęśliwym?
Trzeba dobrze umieć wybrać odpowiedni moment i się wycofać, życie to nie tylko pieniądze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@drewnianypatyk: mam takiego znajomego, który jeździ po wielu krajach, jest w miesiącu praktycznie może tydzień w domu. Jego syn aktualnie przechodzi drugi etap choroby sierocej.
Co lepsze, 15k i emigracja czy 3k i dziecko?
  • Odpowiedz
  • 1
@jalop Lepsze 2k i robienie standardowe 14 dni w miesiącu i dziecko ale co ja tam wiem. Jeśli chodzi o emigracje to są takie firmy gdzie robi się 2 tygodnie i zjezdza się do Polski na 3 tygodnie. Chyba mi nie powiesz, że to taki zły układ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@drewnianypatyk: może nie jest źle, ale wszystko zależy, czy ktoś lubi, czy jest kawalerem, czy żona pracuje i potrzebuje męża na miejscu, bo trzeba zająć się domem i dzieckiem.
Trudny temat, trzeba tak robić, żeby dziecku nie zaszkodzić.
  • Odpowiedz