Wpis z mikrobloga

Jeśli przyjąć, że wykop jest reprezentatywny względem młodej populacji, to 147 miliardów euro wystarczyło, żeby kupić całe pokolenie jednego kraju. Smutne to.
Gratuluję #neuropa - oby chwilowego - sukcesu. Niestety w dużej mierze #4konserwy są w defensywie na własne życzenie. Oby się to zmieniło.

#zalesie
Bartpabicz - Jeśli przyjąć, że wykop jest reprezentatywny względem młodej populacji, ...

źródło: comment_KNiAbQtp1fAUFZdqBu3PVPjC3rZlIMqC.jpg

Pobierz
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bartpabicz są inne benefity bycia w UNII. Wg mnie kasa jest jednym z mniej istotnych. Wady też są żeby nie było ale spójrz jak zmieniła się Polska przez ostatnie 15 lat i zastanów się czy nie warto je przeboleć.
  • Odpowiedz
@tell_me_more: mów o ekstremistach, bo z ani jednym punktem nie mam nic wspólnego, a jestem dość konserwatywny...
To tak jakbym ja powiedział, że lewaki doprowadziły do tego, że 5 latków chcą uczyć masturbacji. Najlepiej przez przedstawiciela jednej z tych kilkudziesięciu wyimaginowanych płci. A wybierać będzie komisja złożona z 2 kobiet, 2 mężczyzn, konika polnego i helikopter bojowy Apache.

Także nie wiem po #!$%@? nazywać te ekstremizmy prawicą i lewicą, bo
  • Odpowiedz
Nosząc bluzę z napisem typu "śmierć wrogom ojczyzny" i kotwicą czy polską flagą przyczyniasz się do wiązania tych symboli z tym chorym "patriotyzmem". No i są efekty - normalni ludzie nie chcą mieć z tym nic wspólnego


@tell_me_more: a czemu niby "przyczyniam się"? czyli eksponowanie tych symboli patriotycznych uważasz za bezwzględnie złe? Rozumiem, że względnie kijowe jest gdy rozpowszechniany jest wizerunek złodzieja z wysp, który na rabunek poszedł w bluzie
  • Odpowiedz
  • 2
@DonPablito

@Bartpabicz są inne benefity bycia w UNII. Wg mnie kasa jest jednym z mniej istotnych. Wady też są żeby nie było ale spójrz jak zmieniła się Polska przez ostatnie 15 lat i zastanów się czy nie warto je przeboleć.


Żeby podejść do sprawy uczciwie, trzeba by było wiedzieć jak by się Polska rozwinęła, gdyby do UE nie weszła, gdyby nie podpisywala Traktatu lub gdyby weszła na zasadach unii ekonomicznej.
  • Odpowiedz
  • 21
@Bartpabicz nikt by nas nie przyjął, bo nie miałby interesu. Bylibyśmy taka Ukraina bis. Myślisz, ze w NATO byśmy się utrzymali. Po co komu sojusznik pieniacz.
  • Odpowiedz
  • 1
@vukov

@Bartpabicz nikt by nas nie przyjął, bo nie miałby interesu. Bylibyśmy taka Ukraina bis. Myślisz, ze w NATO byśmy się utrzymali. Po co komu sojusznik pieniacz.


38-milionowy kraj na wschodniej flance monobloku, w geostrategicznym złotym punkcie, s możliwym zasięgu wpływów Rosji czy Chin, z rozwijającą się gospodarką i wykształconymi kadrami. To nie jest kraj, z którym powinno się robić
  • Odpowiedz
Mieszkam za granicą od dawna


@Bartpabicz: i ty nam mówisz, że mamy narzekać na UE, a sam żeś już dawno #!$%@?ł w lepsze miejsce? :D Przecież nie można cię traktować poważnie
  • Odpowiedz
Boli mnie gardzenie przejawami patriotyzmu, w tym tak drobnego jak naklejenie polskiej flagi na tablicę.


@Bartpabicz: przejawem patriotyzmu nie jest dla mnie wciskanie wszędzie flagi. Jeśli dla ciebie ktoś kto jest przeciwnikiem wciskania wszędzie na siłę flagi państwowej to dla ciebie wyraża w ten sposób pogarde patriotyzmu to przykre. Bo inaczej rozumiemy patriotyzm, niż silenie się "na pokaz"

Czy pokój i stabilny wzrost ekonomiczny, które zapewniało (by) nato, schengen i unia
  • Odpowiedz
Mieszkam za granicą od dawna, a za patriotę się raczej uważam (choć wiadomo, że małego kalibru).


@Bartpabicz: a w sumie to nie ma o czym dyskutować, typowy "patriota" zagranicą
  • Odpowiedz
30 powiadomień, nie będę na wszystko odpisywał, sorry, nie mam tyle czasu.

a czemu niby "przyczyniam się"


@eloar: "śmierć wrogom ojczyzny" to chory patriotyzm wykluczający (szczególnie w bardzo popularnym połączeniu z wyzywaniem ludzi, z którymi się nie zgadzasz w jakiejś kwestii od zdrajców czyli wrogów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
dzięki, ale neuropa nie musiała nic robić, to prawaki same do tego doprowadziły :)

@tell_me_more: Doprowadziła do tego właśnie taka propaganda, obwinianie za wszystko Polaków i patriotów.
  • Odpowiedz
  • 2
@Ogau

@Bartpabicz: i ty nam mówisz, że mamy narzekać na UE, a sam żeś już dawno #!$%@?ł w lepsze miejsce? :D Przecież nie można cię traktować poważnie


Wytłumaczysz mi w jaki sposób umniejsza to temu, co mówię? Zupełnie tego nie rozumiem. Troszczyć czy martwić się o Polskę można tylko będąc geograficznie na jej terytorium, a nie kilkaset kilometrów dalej?
  • Odpowiedz
@Bartpabicz: Na wykopie jak masz prawicowe poglądy i zaczniesz się udzielać pod tagami politycznymi to zaraz wyrwiesz bana albo za pseudo multikonto albo za wojenki polityczne. Ot taka wolność słowa tu panuje/
  • Odpowiedz