Wpis z mikrobloga

Jeśli przyjąć, że wykop jest reprezentatywny względem młodej populacji, to 147 miliardów euro wystarczyło, żeby kupić całe pokolenie jednego kraju. Smutne to.
Gratuluję #neuropa - oby chwilowego - sukcesu. Niestety w dużej mierze #4konserwy są w defensywie na własne życzenie. Oby się to zmieniło.

#zalesie
Bartpabicz - Jeśli przyjąć, że wykop jest reprezentatywny względem młodej populacji, ...

źródło: comment_KNiAbQtp1fAUFZdqBu3PVPjC3rZlIMqC.jpg

Pobierz
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZieloneKoloTramwaja

Taki patriota a nawet nie potrafi napisać poprawnie tego słowa xDD Swoją drogą, zajebisty przejaw patriotyzmu, zaklejenie flagi Unii i nazywanie jej okupantem. A później ktoś się dziwi, że nikt nie bierze #4konserwy na poważnie


A nie okupuje? Nie mamy żadnego wpływu na demokracje. Niemcy z Francją sobie uzgodniki że ocenzuruja internet wzamian za nord stream 2 i jak sobie zadecydowali to tak zrobili, a my nie możemy
  • Odpowiedz
@Juan_xD Ja mam o to ból dupy, że młodzi mają kompletnie w dupie swoją wolność i dają się ocenzurować, kiedy jeszcze wchoszi kolejna ustawa TERREG

@GordonL tia "urojenia prawakoidalne" zawołaj mnie za 3 lata i przeproś o ile będzie taka możliwość
  • Odpowiedz
A nie okupuje? Nie mamy żadnego wpływu na demokracje


@Helsantonio_Montes: Czyli jak mniejszość lgbt w Polsce nie ma wpływu na demokrację w Polsce to znak, że Polacy są okupantami?

Ty nawet nie myśl;isz logicznie
  • Odpowiedz
tia "urojenia prawakoidalne" zawołaj mnie za 3 lata i przeproś o ile będzie taka możliwość


@Helsantonio_Montes: Pisałeś, że za rok.
Teraz już 3 lata?

A co pisałeś 5 lat temu? Pewnie to samo. Beka z Twojej ignorancji.
  • Odpowiedz
@Bartpabicz Patriotyzm to życie i pracowanie w Polsce wbrew logice, mimo dostępności całego świata, mimo możliwości wyjazdu do "lepszego" świata by zarabiać lepsze pieniędze i żyć w normalniejszym kraju. To świadomość własnych korzeni, własnego miejsca na świecie, własnego hajmatu, nieumiejętność wyobrażenia sobie siebie w innym miejscu. Tak ja to rozumiem.
  • Odpowiedz
  • 2
@stefan_pmp

@Bartpabicz: lepiej siedzieć w gównie lat 90, tak patriotycznie własnym gównie


Jeśli naprawdę tak uważasz, to bardzo mi Ciebie szkoda. A jesli się odgryzasz, to komu? Kto twierdzi, że lata bandyckiej prywatyzacji to lepsza perspektywa?
  • Odpowiedz
  • 2
@Nieprzyjazny_Ziemniak

@Bartpabicz: tak cię boli rozwijająca się ojczyzna, Rzeczpospolita Polska?


Z której części mojej wypowiedzi to wywnioskowałes? Zwracam uwagę na wstręt do symboli narodowych, pogardę do własnej ojczyzny i wielbienie zwierzchnictwa ue nad suwerennością Polski. Komu szkodzi polski znaczek zamiast gwieździstego sztandaru na tablicy rejestracyjnej?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@tell_me_more: w tym napisie to są literówki, powinno być "śmieć wrogą ojszczyzny". Wtedy i poziomem do noszących i przekazem w 2019 dopasowane do poziomu xD
Patriotyzm fajna sprawa, ale już nie #!$%@?, że wszystko inne takie zue, bo byliśmy na poziomie gorszym, niż Mołdawia, gdyby ten kraj stawiał tylko na bolzgie, bo tylko bolzgie się liczy, resztę yebadź bo lewagi i szwaby hurr durr.
  • Odpowiedz
@Bartpabicz: Dla moich dziadków i wszystkich ich znajomych, którzy przeżyli warszawskie Powstanie, okupację i okres stalinizmu to możliwość wejścia Polski do UE to był najpiękniejszy prezent na stare lata i duma, że tyle osiągnęliśmy i mamy w Europie pokój niespotykany na taką skalę w naszej historii oraz możliwość bezpiecznego rozwoju. Ale skąd pulchne dzieciaczki, które nigdy nie zaznały tych koszmarów wojny a jedyne bitwy jakie toczą to na memy w
  • Odpowiedz
  • 3
@Trzesidzida rozumiem, każdy może mieć własną definicję patriotyzmu, choć ja się z taką nie zgadzam. Mieszkam za granicą od dawna, a za patriotę się raczej uważam (choć wiadomo, że małego kalibru).
Obydwum nam zapewne smutno widząc co się z Polską dzieje, obydwaj chcemy, żeby Polska była prawdziwym domem dla emigracji zarobkowej, która uciekła tylko przez finanse.
I obydwaj coś, choć symbolicznego, robimy, żeby się to ziściło.
  • Odpowiedz
  • 3
@deeprest przepraszam, ale chcesz mi powiedzieć, że zwierzchnictwo prawne nad polską konstytucją to marzenie Twoich dziadków? Czy pokój i stabilny wzrost ekonomiczny, które zapewniało (by) nato, schengen i unia gospodarcza?
  • Odpowiedz
@Bartpabicz: Dania, Holandia, Szwecja, Portugalia czy Włochy nie mają z tym problemu. Ale Polska musi mieć problem, nasza mentalność jest zawsze taka by się stawiać, oponować, liberum veto i się nie dać. Nie ma znaczenia, że jesteśmy krajem na peryferiach skazanym na klęskę bez UE, ważne by być zawsze przeciw. Nikt nigdy by nie przyjął Polski do Schengen gdybyśmy nie przeszli procesu akcesyjnego i nie zgodzili się na wejście do
  • Odpowiedz