Wpis z mikrobloga

Elo Mircy,

Jak niektórzy może słyszeli, napisałem książkę pod tytułem Emigracja, która jest przedłużeniem past pisanych przeze mnie do tej pory w internecie. Opowiada (jak niektórzy mogą się domyślać po okładce) o życiu w tym słynnym UK.

Organizuję #rozdajo, w którym spośród plusujących ten komentarz wylosuję 5 osób, które otrzymają egzemplarz tej książki z autografem autora, w sensie moim. Jakby ktoś chciał autograf jakiegoś innego autora, to może być ciężko, ale mogę zapytać, tylko musicie dać jego namiary. W losowanie nie bawią się zieloni użytkownicy. Proszę też zwrócić uwagę, że książka dostępna jest w pre-orderze, a premiera będzie miała miejsce dopiero 15 maja i wtedy też wyślemy nagrody zwycięzcom. Losowanie odbędzie się w niedzielę 31.03.2019 o godzinie 23:59 za pomocą totalizatora #mirkolos

Rozdajo motywowane jest tym, że książka była przez chwilę na pierwszym miejscu w top 100 najlepiej sprzedających się książek w Empiku, ale została właśnie zdeklasowana przez książkę kucharsko-cukierniczą. To w kategorii KSIĄŻKI, bo w kategorii ogólnej przegrałem już też między innymi ze słuchawkami JBL T110BT. Przegrać z inną książką czy ze słuchawkami to oczywiście żaden problem, gdyby nie fakt, że jak jeszcze przedwczoraj byłem na chwilę na pierwszym miejscu, to a conto fortuny, którą miałem dzięki temu pierwszemu miejscu zarobić, nabrałem kredytów chwilówek i kupiłem sobie plazmę, xboxa i inne takie. No i teraz się boję, że jak nie spłacę, to mnie normalnie chłopaki dojado i stąd też różne rozpaczliwe akcje promocyjne.

Na potrzeby tych, którzy się wahają czy plusować, bo ta książka to może być jakieś guwno, zamieszczam w komentarzach fragment, żeby można było samemu ocenić.

#pasta #rozdajo #emigracja
malcolmXD - Elo Mircy,

Jak niektórzy może słyszeli, napisałem książkę pod tytułem ...

źródło: comment_AWov6B8d14GyghEjSan7rT8534Fva0aZ.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwsze 19 lat mojego życia spędziłem w jednym z miejsc, które Główny Urząd Statystyczny określa jako miasta o liczbie ludności 10000 – 19999. Nie będę podawał jego nazwy, bo moje miasto nie jest znane prawie z niczego, więc i tak nic ona wam nie powie. Według wspomnianego GUS takich miast jest w Polsce dokładnie 187. Jednak gdy mówię, że nie jest znana prawie z niczego, mam na myśli, że w niektórych kręgach
malcolmXD - Pierwsze 19 lat mojego życia spędziłem w jednym z miejsc, które Główny Ur...

źródło: comment_D2SSRikElHHcI1fwKvJlNY0Mxra7SWeZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Książki oczywiście nie kupię, bo bez jaj, ale szanuję malcolma za powodowanie bólu d--y strażników moralności internetowej tym, że ukradł pastę xD.
Ps nie rób ebooka, bo robaki od razu będą ściągać z chomików
  • Odpowiedz
@malcolmXD: na wygraną nie liczę, da radę kupić egzemplarz z autografem? Będę sie chwalił laseczkom, żeby zaprosić je na mieszkanie i pokazać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz