Wpis z mikrobloga

Elo Mircy,

Jak niektórzy może słyszeli, napisałem książkę pod tytułem Emigracja, która jest przedłużeniem past pisanych przeze mnie do tej pory w internecie. Opowiada (jak niektórzy mogą się domyślać po okładce) o życiu w tym słynnym UK.

Organizuję #rozdajo, w którym spośród plusujących ten komentarz wylosuję 5 osób, które otrzymają egzemplarz tej książki z autografem autora, w sensie moim. Jakby ktoś chciał autograf jakiegoś innego autora, to może być ciężko, ale mogę zapytać, tylko musicie dać jego namiary. W losowanie nie bawią się zieloni użytkownicy. Proszę też zwrócić uwagę, że książka dostępna jest w pre-orderze, a premiera będzie miała miejsce dopiero 15 maja i wtedy też wyślemy nagrody zwycięzcom. Losowanie odbędzie się w niedzielę 31.03.2019 o godzinie 23:59 za pomocą totalizatora #mirkolos

Rozdajo motywowane jest tym, że książka była przez chwilę na pierwszym miejscu w top 100 najlepiej sprzedających się książek w Empiku, ale została właśnie zdeklasowana przez książkę kucharsko-cukierniczą. To w kategorii KSIĄŻKI, bo w kategorii ogólnej przegrałem już też między innymi ze słuchawkami JBL T110BT. Przegrać z inną książką czy ze słuchawkami to oczywiście żaden problem, gdyby nie fakt, że jak jeszcze przedwczoraj byłem na chwilę na pierwszym miejscu, to a conto fortuny, którą miałem dzięki temu pierwszemu miejscu zarobić, nabrałem kredytów chwilówek i kupiłem sobie plazmę, xboxa i inne takie. No i teraz się boję, że jak nie spłacę, to mnie normalnie chłopaki dojado i stąd też różne rozpaczliwe akcje promocyjne.

Na potrzeby tych, którzy się wahają czy plusować, bo ta książka to może być jakieś guwno, zamieszczam w komentarzach fragment, żeby można było samemu ocenić.

#pasta #rozdajo #emigracja
malcolmXD - Elo Mircy,

Jak niektórzy może słyszeli, napisałem książkę pod tytułem ...

źródło: comment_AWov6B8d14GyghEjSan7rT8534Fva0aZ.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@malcolmXD: pretensjonalne, grafomańskie, z błędami stylistycznymi, powtórzeniami, cechujące się narracją na poziomie wypracowania z gimnazjum. Ale nie dziwię się że na tym zarabiasz pieniądze. Ten naród to stado baranow i jego wymagania kulturalno-intelektualne są bliskie zeru. To takie literackie disco-polo. A już najbardziej znamienne jest to jak wszyscy się zesrali że mogą to dostać za darmo.
  • Odpowiedz
@doskonale_sobie_radzisz: No chyba te historyjki mają stylistycznie przypominać pasty. Czyli historyjki z forów internetowych, pisane luźno przez zwykłych użytkowników, a nie opowieści zawodowego reportera, pisarza i redaktora. Tu się liczy absurd, plot twist, sama historia.
C-----e jest, to ptawda, ale dopierfalanie się, że brzmi jak wypracowanke z gimnazjum? Że ma błędy stylistyczne?
To jakbyś się dowalał do twórcy muzyki Lo-Fi, że c-----ą ma jakość kawałków i jakieś trzaski i szumy
  • Odpowiedz
@Raek: będzie ale kilka miesięcy po premierze, bo jest dokładnie tak, jak @Kapsula mówi xD

@galian @BeMyPenguin @Vissy: piszcie PM, ogarniemy to

@doodcinki: Ebook 2 miesiące po premierze, do UK możesz zamawiać już teraz. Jeżeli Empik dalej nie naprawił tej opcji, że brytyjskie kody pocztowe wywalało jako błąd w formularzu wysyłki, to wygoogluj książkę i zamów
  • Odpowiedz