Wpis z mikrobloga

@Deja_VU_000: Siema, koleżanka mi Ciebie poleciła jeśli chodzi o kupno appla. Widzę z ostatnich odpowiedzi że jak zwykle się chyba spóźniłem XD
Jeśli poluje na iphone, to mam po prostu obserwować wątek aż napiszesz że np kolejny rzut iphonów będzie tego i tego?
  • Odpowiedz
@Skopek69: Zamawiając w nocy po premierze wychodziło 3 miesiące oczekiwania to to imho było całkiem nieźle. W cenie 11 pro 256gb (na promocji) można było zamówić 12 pro 256gb, a za pół roku z normalnego cena 12-ek będzie miała do urwania max 10% z normalnego sklepu (teraz 5% z x-kom).

Co do rękojmi (o gwarancji nie może być mowy), to sam jestem ciekawy jak to wygląda w 2 roku po aktywacji,
  • Odpowiedz
Jak kupujecie przez Allegro nowy sprzęt to zawsze macie 24m rekojmi. Gwarancje daje producent i po roku umywa ręce. Rękojmia czyli odpowiedzialność za sprzedany sprzęt jest zawsze po stronie sprzedającego. I takie jest prawo. Jak masz dokument zakupu to nie ma problemu...
  • Odpowiedz
@Skopek69: bo nie mam dojścia do mniejszych i różnica jest nie opłacalna , cena którego wysłałeś to 4600 i dlatego że po premierze ceny spadły obecnie, ja teraz 12 sprzedawałem po 4400 . Do wakacji cena tych produktów czy to na allegro czy xkom itp będzie prawie taka sama jak na stronie apple , komisy będą miały 10 % taniej to wszystko .
  • Odpowiedz
@Skopek69: Zgadzam się ale zauważ że ja telefony puszczam tylko po premierze i też jestem poszkodowany przy drugiej turze :)) Ale o tym pisałem wyżej . Zakup jest dobrowolny i jakbym dziś wystawił 100 sztuk i miał taką możliwość i chęci to na dostawę na 31.03.21 poszło by w kilka dni te 100 sztuk , śmiem twierdzić ze poszło by 200 sztuk i więcej.

Co do terminów nie ja je ustalam
  • Odpowiedz