Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś ma pytania , ewentualnie jakieś sprawy do mnie proszę o kontakt email lub tel .Będę tu do pon mniej dostępny . Mam sporo roboty przy Rent , oraz muszę skończyć reklamacje przesyłek zagubionych , niedostarczonych i błędnych konfiguracji dostarczonych tak więc Pozdrawiam i miłego życzę wszystkim
Witam wszystkich,
Za mną już 3 transakcje u pana Marka, bardzo polecam przede wszystkim za profesjonalizm i doskonały kontakt.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, mam (niestety) do odsprzedania MacBook Air i5, 16GB, 512 GB. Nowy, w folii - przyszedł w zeszłym tygodniu. Cena jak u pana Marka na aukcjach. Po szczegóły zapraszam na priv.
Witam wszystkich,

Wątek obserwuję już od dawna, ale ciekawość, poparta sporymi różnicami cen doprowadziły w końcu do pierwszej transakcji, która szczęśliwie w zeszłym tygodniu doczekała się realizacji :) Mac Mini dotarł cały i zdrowy, i od razu ruszył do serwisu na wymianę RAM.

Panu Markowi należy się uznanie za sposób w jaki dba o swoich klientów, za błyskawiczne odpowiedzi i cierpliwość.

Powyższa transakcja była pierwszą, ale już oczekuje kolejnych dostaw przewidzianych na
krisQ7 - Witam wszystkich,

Wątek obserwuję już od dawna, ale ciekawość, poparta sp...

źródło: comment_1605214986t0NRdDGflKZlTU9Jjnuzdo.jpg

Pobierz
A czy pomyłki nie mogą się zdarzyć? Przy dużej ilości zamówień zawsze jest jakieś prawdopodobieństw czy to po stronie dystrybutora czy pośrednik. Tyle tylko, ze klienci dzisiaj uważają ze skoro on płaci to nie ma prawa dojść do pomyłki, tak samo jak nie ma prawa się coś zepsuć, a jak już się zepsuje to na pewno ktoś sprzedał bubel licząc ze nikt się nie dowie...dramat
@Darajavahus777: nie ma ciekawszych zajęć niż martwić się dostawą ? Co w tym dziwnego że coś może utknąć zgubić się i trzeba interweniować ? Jeszcze nie zdarzyło się żebym kogoś z tym zostawił , nawet jak ktoś miał uszkodzoną przesyłkę czy zagubiony towar nikomu nie robiłem zwrotu $ a ogarniałem towar zastępczy na szybko ./

Przesyłka zanim dotrze pod adres docelowy ma 3 przystanki ,na ostatnim etapie kurierka zabiera i tam
@Karm: Ja np. lubię porządek na biurku i duże monitory dlatego przez ostatnie 2 lata miałem Maca mini i7. Tak szczerze mówiąc to ta i7 z Maca mini 2018 w praktyce dawała większą moc niż i7 w MacBooku Pro 16. W Mac mini wbrew obiegowej opinie termika była całkiem dobrze rozwiązana i gdyby nie premiera ARM to bym go zatrzymał.
@Darajavahus777: co do jednego mogę Cię zapewnić. Pomyłki i problemy z dostawą mogą sie zdarzyć zawsze i każdemu, ale p. Marek rozwiązuje sprawę tak, że nie będziesz mógł narzekać. I właśnie sposób załatwiania problemów najbardziej świadczy o klasie sprzedającego.
@Clearmont - Mac mini ma więcej miejsca na chłodzenie, w przypadku intelowych procesorów niestety ma to duże znaczenie - co z tego, że stare macbooki wsadzały i9 w laptopa, jak przy chwili cięższego workloadu sprzęt nagrzewał się do około 95 stopni celsjusza :)
Podejrzewam, że mac mini będzie lekko wydajniejszy od mbp i w tym przypadku - z resztą chyba na slajdach apple przy macu mini podali gdzieś "3x cpu performance", a