Wpis z mikrobloga

@Deja_VU_000:

Hej, jaki jest najbliższy czas dostawy MacBooka 13" Pro M1?

Jak wygląda kwestia faktury, dostaję ją teraz przy zamówieniu czy dopiero jak otrzymam sprzęt?
Co w przypadku jak przyjdzie coś nie tak np zła konfiguracja, wtedy trzeba znowu czekać x miesięcy na zwrot i poprawny egzemplarz?
@MGfilms: Fakturę możesz otrzymać od razu albo po otrzymaniu macbooka. Nie myśl że przyjdzie zła konfiguracja. Sprzedający nawet jak przyjdzie coś nie tak to szybko ogarnie. Pozdrawuam
@MGfilms: A masz dostęp do Allegro? Pytanie retoryczne...Przeca tam wszystko jest napisane...:) ja fakturę po zakupie telefonu dostałem następnego dnia. Już dawno rozliczona:)
Hejka, zaczął się co dla niektórych ważny tydzień :) Tydzień, w którym jest TA data wskazana w zakupionej aukcji :) Mam tylko nadzieję, że potwierdzi się to co pisał @Deja_VU_000 wcześniej i nastąpi przyjęcie towaru w PL w dniach 26/28.11.... a co za tym idzie, jestem pełny optymizmu, że zawita do mnie kurier z prezentem urodzinowym na Mikołajki :)
@kondik007: nie wprowadzaj w błąd :) gdzie ja napisałem że dostawa będzie 26/28.11 ? cytuje " W dniach 26/28.11 będę potwierdzał przyjęcie towaru w PL , będą wysyłane email , kolejna informacja już sms po wydaniu sprzętu "

tzn że w tych dniach podam dzień przyjęcia towaru , od tego dnia 7 dni roboczych wydanie z ekspedycji i 4/5 dni wysyłka :) Pierwsza informacja email , kolejna o wysyłce sms .
Cześć,

12 listopada odebrałem od kuriera przesyłkę z MBP 16 (z partii, której wysyłka rozpoczęła się 30 września).
Od zakupu minęło 5 miesięcy bez 4 dni.

Tak jak większość z Was nie mogłem potwierdzić daty zakupu urządzenia. Pomógł Pan Marek. W ciągu 14 dni licząc od 18 listopada powinienem mieć aktywowaną gwarancję. I niestety wszystko wskazuje na to, że gwarancja od razu się przyda :(

Laptop po zamknięciu klapy i jej ponownym
maciek257 - Cześć,

12 listopada odebrałem od kuriera przesyłkę z MBP 16 (z partii,...

źródło: comment_1606145546rIclNtJt00XJCA8cY6s2MZ.jpg

Pobierz
@maciek257: współczuje :( czasem mnie zastanawia jak to jest z puszczeniem takiego produktu z fabryki , klient w tej dostawie też miał problem ale odsyłał do mnie sam nie chciał iść do Apple . Dziś wrócił i status wymiana płyty logicznej . W razie problemów proszę o kontakt ale myślę że w kilka dni to ogarną .
@maciek257: Współczuję :(
Przy okazji widzę że masz przycisk enter poziomy prostokątny a nie w formie odwróconego "L". Czy standardowo dostałeś taką klawiaturę czy zmieniałeś coś u Pana Marka w zamówieniu?
@Mokun: Nie ma co echać, bo w wielu tematach jest istotny dowód zakupu i data. To że w apple zwykle traktują to inaczej to inny aspekt, ale można też różnie trafić.. Rękojmia to kolejny aspekt gdzie według mnie istotna jest data na fakturze. Ale kto co woli. Ja poprosiłem o fakturę przy dostarczeniu sprzętu bo tak wydaje mi się sensowniej i korzystniej.