Wpis z mikrobloga

@Gerber201: Procesor i zintegrowana karta graficzna w M1 są dużo bardziej wydajne przy znacznie mniejszym poborze prądu ale M1 wciąż jest bardzo słaby w odniesieniu do dedykowanych kart graficznych w MacBookach Pro 16, no i M1 nie obsługuje eGPU, które mają znacznie większą moc, kilkukrotnie przewyższającą moc M1.

Myślę, że dla 97% osób bazowe modele M1 będą aż nadto wydajne i starczą na następne kilka lat.

Syntetyczne testy wydajności nowych M1
@Clearmont: obecne MacBooki Pro 16 może zawstydzić dopiero MacBook Pro 16 z Apple silicone. Chyba, że MBP 13 z 4xTB już zaskoczy. Same testy na papierze mogą wyglądać dobrze ale pytanie jak będzie sie sprawował na dłuższą metę pod obciążeniem. Ciekawe jak obecny Air bez aktywnego chłodzenia będzie sobie radził z cięższymi zadaniami. Na takie testy youtuberow czekam z nierpliwoscią i to będzie wyznacznik do oczekiwań względem przyszlego MBP 16. Swoją
@kondik007: oczywiście, że to bełkot. Zawsze wszystko było emejzing i 99999x faster. To samo z wynajętymi profesjonalistami którzy montują robią transfery na 13 MacBookach „pro”. Może za rok będzie można powiedzieć czy i jak to działa. Nawet te najbliższe recenzje samymi benchmarkami niewiele wyjaśnią. Cyferki cyferkami, ale jak bedzie zoptymalizowany soft pod te procesory, co z niezintegrowanym gpu, jak z ramem - mi Photoshop na wejściu połyka 16gb. Trzeba trochę poczekać,
@Mario1000: Staram się dziękuje :)

@Acun: Tak informacja pojawi się tutaj ale nie rozumiem tej sensacji , tego wątku ja tu nie utworzyłem on jest tak duży ze zawsze będzie , a ja z grzeczności zawsze tu odpisze chociaż jak wiele razy mówiłem jeśli ktoś szybciej chce uzyskać informacje email lub tel .

Dodatkowo co miesiąc powstaje nowy wątek tutaj z większym scenariuszem filmowym :)

A zamknięte będzie dla osób
Jeśli chodzi o kwestie obecnych aukcji , ostatnie sztuki M1 są do niedzieli lub wyczerpania sztuk które pozostały . Pule AIR skasowałem na rzecz PRO brak zainteresowania kompletnie 1 sztuka na 50 sztuk PRO . Mini również połowa puli skasowana na rzecz PRO .

Co do większości pytań nie nie przedłużą sie aukcje M1 , pojawią się w ciągłej sprzedaży w grudniu z terminami od końca kwietnia . Jeśli chodzi o pozostałe