Wpis z mikrobloga

Dzień dobry :) Dawno mnie nie było ale widzę że spokój nie ma gów.... burzy :) Bardzo cieszy :)

To co od góry jedziemy .

" @gezorrr 6 dni temu
dziękuje za wytłumaczenie " bardzo proszę :)

@Wooble-mix dziękuje za zakup .

@Abinitioo jest szansa że nawet w tym roku , przedłużone dostawy na 15.08 o kilka dni ? od razu odpowiem nie już nie będą przedłużane . Ale jest szansa że
A na marginesie bardzo cieszy mnie że przy tej dostawie tak dużo osób jest tutaj i to z kontami już jakiś czas . Nie będzie że same zielonki zakładają konta żeby wystawić opinie .Cieszy to bardzo .

Ostatnio znalazłem że klient założył tu konto kwroblewski który był z wysyłki opóźnionej 29.02 , taki sam nick na allegro i wystawił opinie po za wątkiem całość wyśmiana i jakieś znalezisko zakopane .Więc ja już
Jak pojawi się że 20 opinii teraz osób które się wypowiadały to myślę że będzie lepiej . Co nie zmienia że zobacz Pan pyta jak może wystawić opinie bo allegro nie pozwala , zakłada konto wystawia nie wątku tylko ogólnie i jazda :)

No nic może mniej nerwów będzie . W razie co proszę pisać email lub tel ja nie mam czasu na nic ostatnio więc tu ostatni raz byłem 6 dni
Uruchamianie ponownie nie pomogło, walidacja dzieje się po stronie serwerów Apple przecież... Robię dokładnie tak jak osoby powyżej, nie da się tu nic zrobić źle... ;-) Prawdopodobnie wynika to z dużej różnicy pomiędzy datą produkcji, a uruchomienia komputera... Zobaczymy co powie support Apple... Ale to pewnie dopiero w poniedziałek niestety :-/
Tu nic nie ma data produkcji , to tak jakbyś kupił w rtv czy innym sklepie zapakowany sprzęt dziś który mieli na magazynie od 3 miesięcy .

Jak będziesz miał problem dzwoń .
Tez zamówiłem macbooka 16 pro ale dalej czekam:) Wybrałem opcje i7/32GB, choć teraz trochę żałuje ze nie wziąłem i9 :/ @Deja_VU_000 podejrzewam ze już nie ma możliwości zmiany opcji?
No ja tez żałowałem, ze nie wziąłem 32gb ramu no ale skoro się zamawia „na zamówienie” konkretny model... Trzeba zamówić druga sztukę haha :)
@sstory999 hehehe no rozumiem :) dzięki raz jeszcze , trochę porządku tu robiłeś . Nie każdy rozumiem że ja tu nie jestem codziennie .

@Alpenm1lch zapraszam do następnych . Kochasz wszystkich ? tyle radości sprawia ten sprzęt ... ?

Przyznam się wam do jednego nie korzystam z apple sam osobiście po za tel :D , nie czuje tego ale po chwale się wam moim sprzętem w domu https://www.komputronik.pl/product/599666/komputronik-iem-2019-w001-.html zwiększyłem pamięć i dodałem
@Mumbler: skoro kupujesz na zamówienie a aktualne oferty wskazują, że wysyłka od 15 sierpnia to komputer byś miał pod koniec sierpnia-początkiem września u siebie w domu. Ten musiałbyś oddać ( masz 14 dni na zwrot według prawa, no ale tutaj jeśli komputer zostanie uruchomiony to gwarancja leci czyli taki komputer już ciężko sprzedać jako "nowy", chyba, że go w ogóle nie uruchomisz bo Ty go jeszcze fizycznie nie masz ) i