Wpis z mikrobloga

@meshack: to tez smieszne przy odchudzaniu, że wyrzucają na przykład McDonlada xD kurła da sie schudnąc na samym MC donaldzie liczy sie bilans kalorii a to, że ktos sie odchudza nie znaczy, że raz na miesiąc nie może #!$%@?ć pysznego wiesmaca xD Ludzie po prostu nie rozumieja na czym to polega. Jeszcze gorsi sa ci którzy faktycznie sie odchudzli i dużo trenowali jakis sport ale jak zeszli do odpowiedniej wagi znowu
@biesy to jest tak: na śniadanie pizzerka czy inny pasztecik, później cos do kawusi i już masz 700kcal prawie, a to dopiero 10 rano. Na obiad mielony i frytki, jakaś suróweczka z majonezem i kalorie się zbierają. A do kolacji daleko i będzie trzeba coś podjeść do serialiku :) i cyk 3000kcal a kilogramy ciekawe skąd się biorą :D sama wpadłam w tę pułapkę bo nie zauważyłam, że zamiast okazjonalnego 2foru w
Sprawa jest prosta.

Jesz za dużo - tyjesz.

Jesz za mało - chudniesz.


@modzelem: Yyyyy... i tak i nie. Nie chodzi tylko o to ile jesz ale też co jesz. Oczywiście bilans kaloryczny ma wyjść na minus, to sprawa jasna, ale można sporo zjeść i chudnąć, bo to nie o ilość się tu rozchodzi. Moja żona #!$%@?ła se jakąś dietę od dietetyczki, kilka posiłków dziennie, dokładnie rozpisane co i jak. Chcąc
@biesy: od jednego obiadu pewnie żaden, ale to jest mój jedyny większy posiłek dziennie podczas gdy inni latają do kuchni co dwie godziny. Zresztą kebab to tylko przykład, bo akurat wczoraj jadłem, podstaw sobie pizzę, czy chińczyka. Chodzi o to, że jadam na mieście, a nie gotuje w domu. No i to,że schabowy z ziemniakami, albo carbonara z boczkiem ma mniej więcej tyle kalorii co kebsik to też prawda.
@olabogaxD: nie wiem z czego się śmiejesz.

Sprawa jest prosta.
Jesz za dużo - tyjesz.
Jesz za mało - chudniesz.

Wystarczy obserwować wagę.
Przy odrobinie wprawy jest to możliwe.
Ja od dłuższego czasu nie licząc kcl.

@modzelem no nie do końca
Zależy co jesz.
10 kg marchwi ma mniej kalorii niż 100 gram masła orzechowego
@olabogaxD: ten komentarz pasuje do prawie każdego tematu. Od 2 lat szukam monitora do grania, który spełniałby wszystkie moje wymagania. Opinii w necie tyle co ludzi. A tak naprawdę ostatnio sobie zdałem sobie sprawę z tego, że jaki monitor bym nie wziął od 1k PLN do 4k PLN to i tak będę się cieszył z zakupu, pomimo wszystkich wad tego sprzętu...
Ludzie myślą, że tyje się od fast foodów i siedzenia przed kompem, jak będziesz sobie sam gotować i żarł 5k kcal to nie ważne, przecież jesz zdrowo xD Jeszce pobiegaj 10 min dziennie żeby spalić z tego 100 kcal i brawo, już możesz mówić, że to wina genetyki, bo zdrowo się ożywiasz i uprawiasz sport xD


@meshack: ale mnie nieziemsko wkur*ia ten twój sakrazm. Tak, gotowanie samemu jest o wiele wiele