Wpis z mikrobloga

@meshack: True, pracuję z samymi grubasami i non stop słyszę zdziwienie połączone z wyrzutem jak to jest, że #!$%@? w pracy słodycze a po pracy idę na kebsa i jestem szczupły. Niby prawda, ale mój kebs ma połowę tych kalorii, co ich domowe "zdrowe" żarcie a to, że zjem batona dostarcza mi mniej kalorii od 2 litrów coli. Nie wspomnę już o niechęci ocierającej się o awersję do jakiegokolwiek ruchu.
  • Odpowiedz
@Flypho Ale #!$%@? typie xD każdy kto wygląda dobrze i ma wypracowaną sylwetkę jest dla ciebie na "soku"? xD To ja nie wiem jak trzeba wyglądać, żebyś mógł stwierdzić, że jest się naturalem. Ostatnio wykopki chyba nawet oskarżały Simonte o to, że jest sterydziarzem xDDD
  • Odpowiedz
@GalNoname:
Ale przecież ja ci nie zabraniam wierzyć komu chcesz w co chcesz. Są ludzie, którzy wierzą w płaską Ziemię, są ludzie, którzy wierzą, że szczepionki powodują autyzm. I są też tacy, co wierzą w naturalność typów, którzy ważą 100 kg, mają 180 cm wzrostu i 8% zatłuszczenia ciała xD.
  • Odpowiedz
@biesy kebab ma jakieś 800-900 kcal, myślisz, że jak zjesz schabowego z górą ziemniaków na maśle, surówka na jakimś majonezie i tłusta zupę do tego, to że będziesz miał mniej? xD
  • Odpowiedz
  • 2
@meshack myślę ze z dwojga złego lepiej zjeść schabowego. Poza tym, podajesz skrajne przykłady. Może jeszcze te tłusta zupę ktoś zagryza pączkiem?
  • Odpowiedz