Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad Kia ceed 1.4 100km lub astra j 1.6 115km. Używane roczniki 2014-2015. Domyślnie pod lpg. Które auto bardziej polecicie?
Kia mnie przekonuje 6 biegowa skrzynią natomiast jest ich dużo dużo mniej niż astr.

#motocykle #kia#kia #opel #ceed#ceed #astra
  • 11
  • Odpowiedz
@Maniekdg: ten cee'd 1.4 jest naprawdę przyjemny. Dużo zależy od wersji wyposażenia, warto dołożyć kilka stówek i zdobyć wersję BL albo L.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Maniekdg: ja bym bral kie. Jest lzejsza wiec mniej spali, wykonanie porownywalne. I tak jak mowisz skrzynia 6 robi roznice poza miastem
  • Odpowiedz
@isamaul: @Maniekdg: to jest silnik A16XER. Zmienne fazy rozrządu. Glowica od gazu dostaje w dupe. Już 2 wyciągałem z silnika xer z gazem. Jest wiara co tam montuje gaz i niby latają ale trzeba czesto sprawdzać luzy zaworowe ewentualnie regulowac bo inaczej glowica sie rozleci i po motorze. 1.4 prawie w ogóle nie jedzie chyba że turbo ale gdzies mnie kiedys spotkały pękające tłoki w 1.4 T także też tak
  • Odpowiedz
@Maniekdg: niestety nie. Ja głównie w oplach siedze ;-) generalnie jesli podpasi Ci taka Astra J to nie mowie ze robisz bład pakując do niej gaz. Tyle ze rownoznaczne to jest po prostu z wiekszą dbałością o silnik że tak to ujmę. Sam chciałem sobie zalożyc gaz do takiego silnika bo mam dosłownie to samo tyle że 1.8 ale stwierdziłem że jakoś mi nie leży sprawdzanie luzów zaworowych co 10-15 tysięcy
  • Odpowiedz