Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
@cukierprosty: przedstawianie się jako senior developer postronnym osobom zamiast jako programista jest na tym samym poziomie co artysta kanapkowy w subwayu
  • Odpowiedz
@Zgredzimierz: dokładnie. ja tam ludziom ostatnio w porywach mówię, że "klepię w komputer". jak on po 6 latach jest "senior", to ja po 10 latach doswiadczenia powinienem być jakiś "Elder" albo inny grandmaster... no ale, who gives a fuck ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Flypho:

Dylatując czas chyba xD. Studenckie #!$%@?.


nie zgodzę się. Można mieć większe doświadczenie. Pracuję w admince i iluż to już "senior DBA" nie zostało przyjętych, gdy na rozmowach kwalifikacyjnych ledwo zachowywałem kamienną twarz, aby nie wybuchnąć śmiechem z powodu "umiejętności" rzeczonych adminów. To już właśnie "nasi" studenci z ostatnich lat studiów (do których wyuczenia w zawodzie naprawdę się przykładamy i którzy mają kontakt z naprawdę niezłymi technologiami, z którymi kontakt miało może 2% adminów w PL), potrafią znacznie więcej niż Ci "seniorzy".
Problemem wielu branż jest liczenie doświadczenia wyłącznie w latach, pomijając zupełnie wiedzę
  • Odpowiedz