Wpis z mikrobloga

Od kiedy to senior developer mówi jaki to zawód? Tak samo jak słyszę ze w branży reklamowej ktoś robi,,projekt "kampani. To nie jest projekt a senior developer może znaczyć że jesteś starszym rozwijaczem np. Dywanów. Podobnie jest jak ktoś pisze ze jest architektem systemowym, dobrze że serwisant komputerowy nie nazywa siebie internista komputerowym.
  • Odpowiedz
@cukierprosty: Jestem administratorem i jak ktokolwiek pyta to zawsze mówię że jestem informatykiem jeżeli osoba się zna lub jest ciekawa to dopyta. Nie zdziwiłbym się jak ktoś nie znający branży spytałby "A którego bloku administartorem?" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@cukierprosty możesz się ze mnie śmiać, ale jak zobaczył senior DEVELOPER to też od razu pomyślałam zawodzie przedsiębiorcy budowlanego, a nie o programiscie xd beke można cisnąć tylko z napisania 'wogule'
  • Odpowiedz
mając 23 lata możesz mieć więcej doświadczenia niż z wieku 33 lat ;)


@support:
Dylatując czas chyba xD. Studenckie #!$%@?.

@Flypho ej! Ależ ma rację! Ktoś może mieć 33 lata i mógł zacząć w ubiegłym tygodniu! :D
  • Odpowiedz
@cukierprosty: Zamiast napisać, że jesteś programistą to używasz wewnętrznej nazwy która poza IT jest mało zrozumiała. Powodzenia w szukaniu z taką mentalnością.
  • Odpowiedz