Wpis z mikrobloga

Spotkała mnie taka żenada, że muszę to rozchodzićXD
Dzisiaj w pracy przy śniadaniu zszedł temat rozmowy na ciąże, w trakcie ziomeczek będący w moim wieku (24 lvl) już po ślubie i z kaszojadem stwierdził, że gdyby nie ZUS to rodziłoby się więcej dzieci, spytałem co ma piernik do wiatraka, na co on, że wtedy ludzie by robiliby więcej dzieci, żeby i tu cytuję "miał kto im na starość podać szklankę wody, bo nie mogliby liczyć na emeryturę"XDDD ja #!$%@?, w tym kraju nic się nie zmieni, ja myślałem, że januszem-tatełem staje się koło 30., ale jednak nie, to się dzieje automatycznie jak robisz gówniaka.
Dobrze, że tacy ludzie sami się oznaczają naklejając na tylną szybę w aucie "Dziedzgo w zamochodzie, nie jebnij"XD
Przy obiedzie spróbuję go striggerować pytaniem czy ja jako bezdzietny powinienem płacić 500- XDD
#zwiazki #gorzkiezale #januszcore #patologiazmiasta #pracbaza #bekazpodludzi
  • 194
@AnoniGiovanni: Co Ty bredzisz? Służby ratunkowe nie szukają na aucie naklejki o dziecku, bo heloł, widzą dziecko w aucie a jak nie, to i na bank by jakiejś naklejki nie zauważyły. A co, jak matka jedzie bez dziecka a z naklejką to mają szukać do skutku?
Jak dla mnie jest to info, że kierowca jest niewyspany i #!$%@?, i na bank nieskupiony na jeździe ;)