Wpis z mikrobloga

Spotkała mnie taka żenada, że muszę to rozchodzićXD
Dzisiaj w pracy przy śniadaniu zszedł temat rozmowy na ciąże, w trakcie ziomeczek będący w moim wieku (24 lvl) już po ślubie i z kaszojadem stwierdził, że gdyby nie ZUS to rodziłoby się więcej dzieci, spytałem co ma piernik do wiatraka, na co on, że wtedy ludzie by robiliby więcej dzieci, żeby i tu cytuję "miał kto im na starość podać szklankę wody, bo nie mogliby liczyć na emeryturę"XDDD ja #!$%@?, w tym kraju nic się nie zmieni, ja myślałem, że januszem-tatełem staje się koło 30., ale jednak nie, to się dzieje automatycznie jak robisz gówniaka.
Dobrze, że tacy ludzie sami się oznaczają naklejając na tylną szybę w aucie "Dziedzgo w zamochodzie, nie jebnij"XD
Przy obiedzie spróbuję go striggerować pytaniem czy ja jako bezdzietny powinienem płacić 500- XDD
#zwiazki #gorzkiezale #januszcore #patologiazmiasta #pracbaza #bekazpodludzi
  • 194
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@MiguelZCali: gdzie pracujesz? Że jecie wspólne śniadanka, pewnie obiadki, a może i podwieczorki, do tego kilka kawek i papierosków? Oprócz tego pracujecie tam w ogóle?

Normalnie ludzie jedzą śniadania w domu albo przy kompie.
  • Odpowiedz
@MiguelZCali: nie wiem czym sie ekscytujesz, chłop nie powiedzial nic odkrywczego. No chyba ze wg ciebie w chinach podczas polityki jednego dziecka zabijano dziewczynki dla jaj, a nie temu ze ludzie rodząc dzieci chcą tam zapewnic sobie opieke na starosc
  • Odpowiedz
@MiguelZCali: i druga sprawa, bo to juz zakrawa o bycie dzbanem - ta naklejka nie oznacza „dziedzgo w samochodze, nie jebnij”, tylko jest to informacja dla sluzb ratunkowych, ze gdzies na pokladzie moze byc dziecko.
  • Odpowiedz
@mk321: a gdzie ma byc, na dachu? Kolejny powod: kierowca z dzieckiem na pokladzie jest mniej skory do brawurowej jazdy, przez co moze sie narazic na gniew januszy na drodze - a ta najlejka useiadamia januszy o tym jaki jest powod tej bezpiecznej jazdy.
Juz sie nie miales do czego #!$%@? tylko do tej naklejki. Ale mi cisnienie podniosles
  • Odpowiedz
@AnoniGiovanni: Co Ty bredzisz? Służby ratunkowe nie szukają na aucie naklejki o dziecku, bo heloł, widzą dziecko w aucie a jak nie, to i na bank by jakiejś naklejki nie zauważyły. A co, jak matka jedzie bez dziecka a z naklejką to mają szukać do skutku?
Jak dla mnie jest to info, że kierowca jest niewyspany i #!$%@?, i na bank nieskupiony na jeździe ;)
  • Odpowiedz
@MiguelZCali: Przecież on ma rację. Dawniej ludzie płodzili, rodzili i wychowywali dzieci, bo wiedzieli, że będą potrzebowali podpory na starość. Teraz mają #!$%@?, bo dostaną emeryturę, na którą będą musiały pracować dzieci innych ludzi. Albo he he imigranci.
  • Odpowiedz
  • 632
@MiguelZCali w sumie to gościu ma rację. Spójrz na kraje z największą dzietnoscią i sprawdź czy są tam jakieś sensowne zabezpieczenia na starość poza właśnie dzieckiem.
  • Odpowiedz
  • 24
@MiguelZCali gość ma rację. Dawniej tak było. Każde dziecko jakoś sobie radziło a te które sobie nie radziło zostawalo z rodzicami i się nimi zajmowało na starość.

Dzisiaj jedynaki mają wszystko gdzieś bo I tak państwo da na starych pieniążki a spadek po starych i tak dostaną
  • Odpowiedz