Wpis z mikrobloga

Spotkała mnie taka żenada, że muszę to rozchodzićXD
Dzisiaj w pracy przy śniadaniu zszedł temat rozmowy na ciąże, w trakcie ziomeczek będący w moim wieku (24 lvl) już po ślubie i z kaszojadem stwierdził, że gdyby nie ZUS to rodziłoby się więcej dzieci, spytałem co ma piernik do wiatraka, na co on, że wtedy ludzie by robiliby więcej dzieci, żeby i tu cytuję "miał kto im na starość podać szklankę wody, bo nie mogliby liczyć na emeryturę"XDDD ja #!$%@?, w tym kraju nic się nie zmieni, ja myślałem, że januszem-tatełem staje się koło 30., ale jednak nie, to się dzieje automatycznie jak robisz gówniaka.
Dobrze, że tacy ludzie sami się oznaczają naklejając na tylną szybę w aucie "Dziedzgo w zamochodzie, nie jebnij"XD
Przy obiedzie spróbuję go striggerować pytaniem czy ja jako bezdzietny powinienem płacić 500- XDD
#zwiazki #gorzkiezale #januszcore #patologiazmiasta #pracbaza #bekazpodludzi
  • 194
@mk321: To ja się cieszę, że pracuję w #it gdzie jest inna kultura pracy( ͡° ͜ʖ ͡°)
@glonstar: @robvan: @Tommy__: Macie na myśli komunę? Aaa zróbmy se piątkę dziecichów - niech zaiwaniają u nas przy polu, jezu, jaka bieda umysłowaXD
Przykład z krajami z wysoką dzietnością to co? Przecież to Afryka, Bliski Wschód czy Ameryka Południowa, czyli tam gdzie jest bieda totalna i nie
Pobierz MiguelZCali - @mk321: To ja się cieszę, że pracuję w #it gdzie jest inna kultura prac...
źródło: comment_0xoqpbRFeiGtJpOSTCkB3gSuIBvM3cdp.gif
uważam, że robienie kaszojadów, żeby miał kto ich utrzymywać na starość jest w pytę egoistyczne


@MiguelZCali: Owszem, jest. A nie jest odkryciem na miarę Ameryki zauważenie, że większość ludzi to egoiści. Jeżeli nie mają interesu w posiadaniu potomstwa, to nie mają potomstwa. Proste.

Macie na myśli komunę?


@MiguelZCali: Nie, mam na myśli wiek XIX, kiedy w Europie był największy przyrost naturalny.

Za komuny były już emerytury. Natomiast dzietność też była
@MiguelZCali przecież zwrot szklanka wody nie odnosi się do tego, że dziecko ma zostać w domu i się zajmować rodzicami tylko pomoc na starość wnieść chociażby telewizor do domu czy telefon raz na jakiś czas z pytaniem co słychać. Skoro twoi rodzice wychowali 5 takich ignorantów jak ty to fakt niezła z nich patologia.
@glonstar: @KondominiumKatoSocjalistyczne: @robvan: Ok, wy uważacie tak, jak z autopsji uważam inaczej, miałem się spierać co do argumentów z czasów z XIX wieku, ale co ja tam wiem, przecież tylko urodziłem się w takiej, a nie innej rodzinie, z rodzicami takimi, a nie innymi, w czasach, takich, a nie innych, a przykład jaka to patologia czerpię z życia, a nie fanpejów korwinistów, ale ok, co kto lubi( ͡°
@MiguelZCali: uwielbiam takich debili jak ty łączących poczucie wyższości z ignorancją, ale to pewnie przez dom rodzinny. Dzieci w normalnym domu zajmują się dziećmi, ZUS powstał żeby oddzielić tą odpowiedzialność i przenieść ją na państwo które staje się opiekuńcze. Mógłbym ci tłumaczyć jako ekonomista dlaczego to robienie dzieci się opłaca, ale nie mam ochoty uświadamiać ignoranta żyj w swoim patologicznym przekonaniu.
@MiguelZCali: i druga sprawa, bo to juz zakrawa o bycie dzbanem - ta naklejka nie oznacza „dziedzgo w samochodze, nie jebnij”, tylko jest to informacja dla sluzb ratunkowych, ze gdzies na pokladzie moze byc dziecko.


@AnoniGiovanni: a to akurat nieprawda, wiele osób z "branży ratunkowej" i nie tylko już obalało ten mit. Taka naklejka nie daje żadnego pierwszeństwa w przypadku ratowania.
http://badanie-techniczne.pl/2017/11/naklejka-na-szybe-jedzie-z-nami-dziecko-czy-warto/
@MiguelZCali I wy mówicie, że Polska się zmienia, że mentalność Januszy jest reliktem przeszłości i młodzi to zmieniają. Gówno prawda, to jest tak głęboko zakorzenione w naszych głowach, że syndrom biedaka i Janusza będzie u nas widoczny jeszcze przez długie lata.