Wpis z mikrobloga

@epic_25: Przede wszystkim Thermomix to trochę inny target, zakładam, że @Hannahalla nie szukała urządzenia, które będzie za nią gotować, mówiąc jej krok po kroku co kiedy ma zrobić, tylko szukała konkretnego wielofunkcyjnego narzędzia, które ułatwi jej wiele zadań w kuchni, nie zabierając samego funu z gotowania. Thermomix kojarzy mi się raczej ze sprzętem dla zabieganych rodzin, najlepiej z małymi dziećmi, co to na szybko i prosto zrobią obiad, korzystając z gotowych
@Hannahalla:
wyobrażam sobie mój związek z Hannahalą, ja bym wracal z tyrki #!$%@?łbym się przed kompałką, w tym momencie wjeżdża obiad na stół taki 10/10 z własnego wyrobu kompocikiem, kubek własnoręcznie wytoczony na kole gliniarskim i pomalowany, w nim własnej roboty kompot ze śliwek wedle prastarej receptury babci hannahali, która robiła go jak jej dziadek wracał z polowania na niedźwiedzie w puszczy kampinoskiej jako ułan na koniu z szablą. Wtedy ja
Cytując z poprzedniego wpisu: bo cenowo już mi się nie opłaca. Gdybym chciała osiągnąć podobną funkcjonalność zestawu od Kenwooda (pojemność misy, przystawki) to musiałabym wydać 4k na mikser (Artisan 7, misa 6,9 L) plus 1200 zł na brakujące przystawki.

Kenwood Chef Titanium XL z pakietem przystawek - 2900 zł

KitchenAid 7 6,9 L z pakietem przystawek - minimum 5200 zł

Słaby deal.


@Hannahalla: Ale KitchenAid wygląda jak dzieło sztuki a Kenwood