Wpis z mikrobloga

@seyan: mam theromix, to gunwo, obiad niby na 4 osoby a ledwo 2 sie najedzą, żeby wykramic rodzine to trzeba 3 na raz takie odpalic, no i ocziwscie te plastikowe elementy przeszly zapachami jakiegos gunwa wege co matka gotowala i rzygac sie chce jak sie do tego zbliża
@idziol: norma, to jest tak montowane żeby się psuło. Widziałem zdjęcia rozebranego TV, gdzie płytka chyba z procesorem obrazu jest zamontowana bebechami do matrycy - żeby bardziej się grzało i robiło jakieś problemy, po gwarancji wystarczy obrócić.
@michal_gol po moim riserczu też wybrałem Boscha.

@Hannahalla Bosche lepsze :) Ten Twój Kenwood ma planetarne ruchy tym głównym mieszadłem (co super omiata misę przy jej krawędziach) czy te prymitywne ruchy ja np w kitchen aid? ( )
@Hannahalla: mamy od chyba 3 lat z paroma przystawkami, sprzęt nie do #!$%@?.. to wersja z indukcją czy bez? masz dodatkową miskę (chyba w przystawce do lodów jest) bo to podstawa bo nigdy się nie chce myć jak po cieście krem trzeba zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dawid131: zapomniales dodac ze ten obiad wjezdza 3x dziennie, 3-4 dania kazdy, hydraulik nie nadaza z przepychaniem sracza, 3x w tygodniu przyjezdzaja oproznicz szambo, lokalni rolnicy maja swoj parking przed domem, co drugi dzien bijatyka pod brama bo jakies chamy kloca sie kto w tym tygodniu ma prawo sprzedawac jablka.

3 silosy na ogorkowa przed domem, w zasadzie to kran w kuchni, oprocz cieplej i zimnej 3 kran z napisem zupa.